Kožené rukavice Weltevree

Kód: TT0023
Značka: Weltevree
1 190 Kč 983,47 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (>5 ks)
Možnosti doručení

Celokožené pracovní rukavice od nizozemské značky Weltevree. Robustní materiál poskytuje elegantní a efektivní ochranu při udržování ohně, zahradním grilování, práci v dílně a náročných činnostech na zahradě nebo při bushcraftu.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celokožené pracovní rukavice od nizozemské značky Weltevree poskytují spolehlivou ochranu a elegantní vzhled. Jejich odolný materiál je ideální pro udržování ohně venku, péči o krb, zahradní grilování a práci v dílně či na zahradě. Jsou také skvělým doplňkem pro bushcraft a manipulaci s přenosnými grily. Rukavice lze snadno pověsit díky dvěma robustním koženým smyčkám. Jsou dostupné pouze v jedné velikosti.


Značka: Weltevree

Velikost: One size
Délka: 300 mm

Výroba: Weltevree je mladá progresivní značka založená v roce 2007 v Nizozemí. Produkty si sama navrhuje ve spolupráci s mladými i již zavedenými jmény na poli produktového a užitého designu. 

Materiál: Kůže

Údržba: Žádná speciální údržba není vyžadována.

Upozornění: Rukavice nejsou ohněvzdorné. Slouží jako ochranná pomůcka při přikládání dřeva do otevřeného ohně, nebo pro práci na zahradě. 

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyo_tools_weltevree_kozene_rukavice_wide_small

Doplňkové parametry

Kategorie: KEMPING
Hmotnost: 0.3 kg

Product reel

Product reel 2

Weltevree je nizozemská designová značka založená v roce 2007. Zaměřuje se na venkovní náčiní a produkty, které si užijete na své zahradě, v dílně,  i na terase svého městského bytu. Své produkty v nabídce sami navrhují, a to ve spolupráci se zavedenými jmény produktového a užitého designu i s nastupující generací lokálních talentů. V jejich filozofii se propojuje touha po udržitelnosti, recyklovaných materiálech a odpovědnosti. Produkty ale současně nabádají, aby lidé žili aktivně nejen ve městech, ale především v prostoru přírody a vědomě si jí užívali!

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz