Pracovní rukavice Weltevree

Kód: TT0023
Značka: Weltevree
975 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Celokožené pracovní rukavice od nizozemského značky Weltevree. Robusní materiál nabízí stylovou a efektivní ochranu při udržování ohně při zahradním grilování, při práci v dílně, nebo hrubé práci na zahradě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celokožené pracovní rukavice od nizozemské značky Weltevree. Robusní materiál nabízí stylovou a efektivní ochranu při udržování ohně při zahradním grilování, při práci v dílně, nebo hrubé práci na zahradě. Rukavice je možné pověsit za dvě tlustá kožená poutka s vyraženým brandingem. Vyrábí se pouze v jedné velikosti.

Značka: Weltevree

Velikost: One size
Délka: 300 mm
Šířka: 170 mm
Výška: 50 mm
Váha: 300 g

Užití: Určena pro štípání dřeva, manipulaci s topivem kolem krbu, grillu, barelu nebo otevřeného ohně. 

Výroba: Weltevree je mladá progresivní značka založená v roce 2007 v Nizozemí. Produkty si sama navrhuje ve spolupráci s mladými i již zavedenými jmény na poli produktového a užitého designu. Výrobu pak zajišťuje přes řetězec menších evropských dílen a továren.

Materiál: Kůže

Údržba: Žádná speciální údržba není vyžadována.

Upozornění: Rukavice nejsou ohněvzdorné. Slouží jako ochranná pomůcka při přikládání dřeva do otevřeného ohně, nebo pro práci na zahradě. 

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

weltevree_rukavice_tokyo_tools_lifestyle

Doplňkové parametry

Kategorie: KEMPING
Hmotnost: 0.3 kg

Weltevree je nizozemská designová značka založená v roce 2007. Zaměřuje se na venkovní náčiní a produkty, které si užijete na své zahradě, v dílně,  i na terase svého městského bytu. Své produkty v nabídce sami navrhují, a to ve spolupráci se zavedenými jmény produktového a užitého designu i s nastupující generací lokálních talentů. V jejich filozofii se propojuje touha po udržitelnosti, recyklovaných materiálech a odpovědnosti. Produkty ale současně nabádají, aby lidé žili aktivně nejen ve městech, ale především v prostoru přírody a vědomě si jí užívali!

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz