Sekyra Adler Classic Scout

Kód: TT0033
1 690 Kč 1 396,69 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

 

Ruční sekera od tradiční německé značky Adler. Lehká a odolná. Skvělá pro nošení na opasku nebo v batohu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoruční sekera od německé tradiční značky Adler. Slouží jako výborný nástroj pro pochůzky přírodou. Do ocelové hlavy z kalené nerezové oceli je zasazena kratší rukojeť na koncovce barvena voděodolným a protiskluzovým páskem. Sekeru tak můžete bezpečně používat i bez rukavic, navíc její velikost a váha umožňuje pohodlné nošení u opasku - robusní kožený kryt s poutkem je součástí.

Značka: Adler
Model: Classic Scout
Typ oceli: C60 nebo C45
Délka topůrka: 30 cm

Váha sekery: 300 g
Váha celkem: 400 g

Užití: zahrada, kemping, bushcraft

Výroba: Adler je tradiční německá značka se 100letou historii. V roce 1919 položil její základy Josef Schmitt, když si ve vesnici Wiesental otevřel malý kovářský obchod. Dodnes je na všech sekerách vyražena značka JSW odkazující na svůj původ. Společnost Adler je držitelem několika certifikací v oblasti původu, bezpečnosti a ekologické výroby. Výrobní závod se nachází na jihu Německa poblíž města Heidelberg a celou firmu vede již čtvrtá generace rodiny Schmittů.

Materiál: Hlava je kovaná výhradně z testovaných uhlíkových ocelí (C60 nebo C45), extra ostrá a potažená vrstvou proti reznutí. Dřevěná rukojeť je z amerického ořechovce nebo z jasanu.

Údržba: Žádná speciální údržba. Sekeru skladujte na suchém místě. Po použití nebo před delším skladováním naneste na hlavu sekery olej. Výrobce doporučuje Ballistol, protože jej lze použít k ošetření hlavy, dřevěné rukojeti i koženého pouzdra. Pro broušení užijte brusný kamen nebo puk. Nezahřívejte ostří např. u elektrického brusného kotouče. Pokud se hlava sekery uvolní nebo dojde k poškození rukojeti, vyměňte vždy celou rukojeť.

Poznámka: Součástí je kožený ochranný kryt hlavy. Dodáváno v kartonové krabici vyplněné pilinami.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyo_tools_adler_sekyra_scout_wide_small

adler_brand_tokyo_tools_prague_sml2

Adler je tradiční německá značka se 100letou historii. V roce 1919 položil její základy Josef Schmitt, když si ve vesnici Wiesental otevřel malý kovářský obchod. Dodnes je na všech sekerách vyražena značka JSW odkazující na svůj původ. Společnost Adler je držitelem několika certifikací v oblasti původu, bezpečnosti a ekologické výroby. Výrobní závod se nachází na jihu Německa poblíž města Heidelberg a celou firmu vede již čtvrtá generace rodiny Schmittů.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz