Sekyra Adler Classic Scout

Kód: TT0033
Značka: Adler
1 690 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Jednoruční sekera od německé tradiční značky Adler slouží jako výborný nástroj pro pochůzky přírodou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoruční sekera od německé tradiční značky Adler. Slouží jako výborný nástroj pro pochůzky přírodou. Do ocelové hlavy z kalené nerezové oceli je zasazena kratší rukojeť na koncovce barvena voděodolným a protiskluzovým páskem. Sekeru tak můžete bezpečně používat i bez rukavic, navíc její velikost a váha umožňuje pohodlné nošení u opasku - robusní kožený kryt s poutkem je součástí.

Značka: Adler
Model: Classic Scout
Typ oceli: C60
Délka topůrka: 30 cm

Váha sekery: 300 g
Váha celkem: 400 g

Užití: štípání dřeva 

Výroba: Adler je tradiční německá značka se 100letou historii. V roce 1919 položil její základy Josef Schmitt, když si ve vesnici Wiesental otevřel malý kovářský obchod. Dodnes je na všech sekerách vyražena značka JSW odkazující na svůj původ. Společnost Adler je držitelem několika certifikací v oblasti původu, bezpečnosti a ekologické výroby. Výrobní závod se nachází na jihu Německa poblíž města Heidelberg a celou firmu vede již čtvrtá generace rodiny Schmittů.

Materiál: Hlava sekery je vyrobena z nelegované zušlechtěné oceli typu C60. Dřevěná rukojeť je z amerického ořechovce, jehož hustá vlákna dobře pohlcují nárazy. Koncovka rukojeti je natřena voděodolným a protiskluzovým barevným pásem. 

Údržba: Žádná speciální údržba. Sekeru skladujte na chladném a suchém místě. Po použití nebo před delším skladováním naneste na hlavu sekery olej. Výrobce doporučuje Ballistol, protože jej lze použít k ošetření hlavy, dřevěné rukojeti i koženého pouzdra. Pro broušení užijte brusný kamen nebo puk. Nezahřívejte ostří např. u elektrického brusného kotouče. Pokud se hlava sekery uvolní nebo dojde k poškození rukojeti, vyměňte vždy celou rukojeť.

Poznámka: Součástí je kožený ochranný kryt hlavy. Dodáváno v kartonové krabici vyplněné pilinami.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 adler classic scout tokyo tools lifestyle 03

Adler je tradiční německá značka se 100letou historii. V roce 1919 položil její základy Josef Schmitt, když si ve vesnici Wiesental otevřel malý kovářský obchod. Dodnes je na všech sekerách vyražena značka JSW odkazující na svůj původ. Společnost Adler je držitelem několika certifikací v oblasti původu, bezpečnosti a ekologické výroby. Výrobní závod se nachází na jihu Německa poblíž města Heidelberg a celou firmu vede již čtvrtá generace rodiny Schmittů.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz