Kožený obal na Bushbox LF

Kód: TT0063
890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (2 ks)
Možnosti doručení

Ručně vyráběný kožený obal z hovězí usně a výrazným světlým prošíváním od německé značky Bushcraft Essentials. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kožený obal z hověziny, ruční výroby "Made in Germany" od značky Bushcraft Essentials ve velikosti LF. Obal zdobí výrazné světlejší prošívání. Na zadní straně jsou dvě poutka pro upnutí za pásek a dále kovové oko pro zachycení na karabinu. 

Značka: Bushcraft Essentials
Rozměry: 120 mm x 160 mm x 25 mm
Váha: 130 g

Užití: Kempování.

Výroba: Vyrábí mladá progresivní značka z Německa. Ve své filozofii a výrobě se drží myšlenky udržitelnosti, lokálních dopadů a férovosti. Produkty navrhujte tak, aby odolaly času, snadno se používaly a umožnovaly žít ve větším souladu s přírodou.

Materiál: Kůže

Údržba: Podle potřeby ošetřete voskem nebo krémem na kůži.

Poznámka: Obal je určen pro kempingový vařič Bushbox LF.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží zde

bushbox kozeny obal lg wide 1 

Produktové video

Bushcraft Essentials je mladá progresivní značka z Německa založená v roce 2012. Ve své filozofii a výrobě se drží myšlenky udržitelnosti, lokálních dopadů a férovosti. Produkty navrhujte tak, aby odolaly času, snadno se používaly a umožnovaly žít ve větším souladu s přírodou. Do světa tradičního a drsného bushcraftu přináší moderní prvkem, přibližuje ho městskému a příměstkému životnímu stylu, a především mladé generaci.

Světové renomé firma získala díky návrhu a výrobě dřívkového vařice Bushbox, který prodávají do více než 80 zemí světa. Bushboxy, vařice ve stylu kamen a grilu, doprovázely expedice do Arktidy a pouští a jsou nasazovány u speciálních jednotek v několika zemích. Bushboxy se vyznačují minimální velikostí balení, velkou univerzálností a kvalitním zpracováním. Kamna i kožené obaly jsou vyráběna výhradně v Německu.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz