Sekera Adler Yankee

Kód: TT0032
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (>5 ks)
Možnosti doručení

Všestranná sekera s ergonomicky tvarovanou rukojetí vhodná pro štípaní palivového dřeva, pročišťovací práce v divoce rostoucí zahradě nebo na pochůzky přírodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranná sekera s ergonomicky tvarovanou rukojetí vhodná pro štípaní palivového dřeva, pročišťovací práce v divoce rostoucí zahradě nebo na pochůzky přírodou a kempování. Velikost umožňuje jak obouruční, tak jednoruční úchop a manipulaci. Ocelová hlava si ponechává surovější vzhled, rukojeť z ořechovce je na konci ještě potažena protiskluzovou barvou. 

Značka: Adler
Model: Yankee Hatchet
Typ oceli: C60 nebo C45
Délka topůrka: 38 cm

Váha sekery: 680 g
Váha celkem: 1000 g

Užití: zahrada, kemping, bushcraft

Výroba: Adler je tradiční německá značka se 100letou historii. V roce 1919 položil její základy Josef Schmitt, když si ve vesnici Wiesental otevřel malý kovářský obchod. Dodnes je na všech sekerách vyražena značka JSW odkazující na svůj původ. Společnost Adler je držitelem několika certifikací v oblasti původu, bezpečnosti a ekologické výroby. Výrobní závod se nachází na jihu Německa poblíž města Heidelberg a celou firmu vede již čtvrtá generace rodiny Schmittů.

Materiál: Hlava je kovaná výhradně z testovaných uhlíkových ocelí (C60 nebo C45), extra ostrá a potažená vrstvou proti reznutí. Dřevěná rukojeť je z amerického ořechovce nebo z jasanu.

Údržba: Žádná speciální údržba. Sekeru skladujte na suchém místě. Po použití nebo před delším skladováním naneste na hlavu sekery olej. Výrobce doporučuje Ballistol, protože jej lze použít k ošetření hlavy, dřevěné rukojeti i koženého pouzdra. Pro broušení užijte brusný kamen nebo puk. Nezahřívejte ostří např. u elektrického brusného kotouče. Pokud se hlava sekery uvolní nebo dojde k poškození rukojeti, vyměňte vždy celou rukojeť.

Poznámka: Součástí je kožený ochranný kryt hlavy. Dodáváno v kartonové krabici vyplněné pilinami.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyo_tools_adler_sekyra_yankee_wide_small

 

Product Mood

Product Reel

adler_brand_tokyo_tools_prague_sml2

Adler je tradiční německá značka se 100letou historii. V roce 1919 položil její základy Josef Schmitt, když si ve vesnici Wiesental otevřel malý kovářský obchod. Dodnes je na všech sekerách vyražena značka JSW odkazující na svůj původ. Společnost Adler je držitelem několika certifikací v oblasti původu, bezpečnosti a ekologické výroby. Výrobní závod se nachází na jihu Německa poblíž města Heidelberg a celou firmu vede již čtvrtá generace rodiny Schmittů.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz