Sekera Adler Yankee

Kód: TT0032
Značka: Adler
1 990 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Všestranná sekera s ergonomicky tvarovanou rukojetí vhodná pro štípaní palivového dřeva, pročišťovací práce v divoce rostoucí zahradě nebo na pochůzky přírodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranná sekera s ergonomicky tvarovanou rukojetí vhodná pro štípaní palivového dřeva, pročišťovací práce v divoce rostoucí zahradě nebo na pochůzky přírodou a kempování. Velikost umožňuje jak obouruční, tak jednoruční úchop a manipulaci. Ocelová hlava si ponechává surovější vzhled, rukojeť z ořechovce je na konci ještě potažena protiskluzovou barvou. 

Značka: Adler
Model: Yankee Hatchet
Typ oceli: C45
Délka topůrka: 38 cm

Váha sekery: 680 g
Váha celkem: 1000 g

Užití: zahrada a kemping

Výroba: Adler je tradiční německá značka se 100letou historii. V roce 1919 položil její základy Josef Schmitt, když si ve vesnici Wiesental otevřel malý kovářský obchod. Dodnes je na všech sekerách vyražena značka JSW odkazující na svůj původ. Společnost Adler je držitelem několika certifikací v oblasti původu, bezpečnosti a ekologické výroby. Výrobní závod se nachází na jihu Německa poblíž města Heidelberg a celou firmu vede již čtvrtá generace rodiny Schmittů.

Materiál: Hlava sekery je vyrobena z nelegované zušlechtěné oceli typu C45 a kalena na tvrdost 47-55 HRC. Dřevěná rukojeť je z amerického ořechovce, jehož hustá vlákna dobře pohlcují nárazy. 

Údržba: Žádná speciální údržba. Sekeru skladujte na chladném a suchém místě. Po použití nebo před delším skladováním naneste na hlavu sekery olej. Výrobce doporučuje Ballistol, protože jej lze použít k ošetření hlavy, dřevěné rukojeti i koženého pouzdra. Pro broušení užijte brusný kamen nebo puk. Nezahřívejte ostří např. u elektrického brusného kotouče. Pokud se hlava sekery uvolní nebo dojde k poškození rukojeti, vyměňte vždy celou rukojeť.

Poznámka: Součástí je kožený ochranný kryt hlavy. Dodáváno v kartonové krabici vyplněné pilinami.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

DSCF0292

Product Mood

Product Reels

Adler je tradiční německá značka se 100letou historii. V roce 1919 položil její základy Josef Schmitt, když si ve vesnici Wiesental otevřel malý kovářský obchod. Dodnes je na všech sekerách vyražena značka JSW odkazující na svůj původ. Společnost Adler je držitelem několika certifikací v oblasti původu, bezpečnosti a ekologické výroby. Výrobní závod se nachází na jihu Německa poblíž města Heidelberg a celou firmu vede již čtvrtá generace rodiny Schmittů.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz