Štípací sekera Weltevree

Kód: TT0022
Značka: Weltevree
1 975 Kč 1 632,23 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (1 ks)
Možnosti doručení

Štípací sekera od nizozemské značky Weltevree pro porcování palivového dříví. Syrově vyhlížející ocelová sekera se světlým topůrkem z jasanu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Štípací sekera Weltevree pro porcování palivového dříví. Mohutná ocelová sekera si drží syrový vzhled, mírně tvarované topůrko pro pohodlný úchop je ze světlého jasanu. Na povrchu je provedena vypalovaná ražba a konec natřen světlou barvou. Velikost nabízí štípat obouruční technikou a následně je možno přejít k jednoruční jemnější práci pro přípravu drobných štěpů a třísek na zátop. 

Značka: Weltevree
Délka: 500 mm
Šířka: 30 mm
Výška: 220 mm
Váha: 1700 g

Užití: Určena pro porcování palivového dřeva. 

Výroba: Weltevree je mladá progresivní značka založená v roce 2007 v Nizozemí. Produkty si sama navrhuje ve spolupráci s mladými i již zavedenými jmény na poli produktového a užitého designu. Výrobu pak zajišťuje přes řetězec menších evropských dílen a továren.

Materiál: Sekera je vyrobena z nerezové oceli. Topůrko je ze světlého jasanového dřeva, povrch lehce přebroušen a přelakován, koncovka topůrka nabarvena.

Údržba: Žádná speciální údržba není vyžadována.

 Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

weltevree_sekera_tokyo_tools_lifestyle

Doplňkové parametry

Kategorie: KEMPING
Hmotnost: 1.7 kg

Weltevree je nizozemská designová značka založená v roce 2007. Zaměřuje se na venkovní náčiní a produkty, které si užijete na své zahradě, v dílně,  i na terase svého městského bytu. Své produkty v nabídce sami navrhují, a to ve spolupráci se zavedenými jmény produktového a užitého designu i s nastupující generací lokálních talentů. V jejich filozofii se propojuje touha po udržitelnosti, recyklovaných materiálech a odpovědnosti. Produkty ale současně nabádají, aby lidé žili aktivně nejen ve městech, ale především v prostoru přírody a vědomě si jí užívali!

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz