Humoristické karty a básně v kanji od Gekkoso Ginza

Kód: TT0126
Značka: Gekkoso Ginza
590 Kč 487,60 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (4 ks)
Možnosti doručení

Kniha obsahuje ilustrace a texty v kanji. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gekkoso vzniklo z básně. Před více než 100 lety ji japonská básnířka Akiko Yosano věnovala Gekkoso jako blahopřání k jeho založení. "Z oblohy přicházíš do středu měsíce, osvětluješ den, osvětluješ noc". Od té doby jsou barvy a slova nedílnými společníky Gekkosa. Kniha obsahuje ilustrace a texty v kanji. 

Made in Japan, Tokyo

Značka: Gekkoso Ginza
Rozměry: 190 mm × 135 mm × 15 mm
Výroba:
Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyo_tools_gekkoso_brand_small

Většina umělců v Tokiu má pro toto místo slabost. Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy. Jejich ochranná známka je roh, který symbolizuje jejich přání, aby se u Gekkoso scházeli přátelé, kteří jsou přitahováni jeho zvukem. Podle přesvědčení, že smysl pro barvy a hudbu jsou poklady života, Gekkoso hledá způsob života, který ctí jedinečnost Japonska spojenou s jeho přírodou, kulturou a jazykem. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz