Clip od Gekkoso Ginza

Kód: TT0116
Značka: Gekkoso Ginza
269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Coming soon
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Oblíbená záložka ve tvaru ruky od Gekkoso Ginza.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clip je tvarován jako pravá ruka a je vyroben z tlustého železného drátu se zlatě-bronzovým povrchem. Design dokonale reprezentuje jedinečný smysl pro detail značky Gekkoso. Hodí se také jako klip na bankovky nebo jako přívěšek na klíče.

Made in Japan

Značka: Gekkoso Ginza
Velikost:
75x35 mm
Výroba:
Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyo_tools_gekkoso_spona_ruka_wide_small

01_tokyo_tools_gekkoso_brand_small

Většina umělců v Tokiu má pro toto místo slabost. Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy. Jejich ochranná známka je roh, který symbolizuje jejich přání, aby se u Gekkoso scházeli přátelé, kteří jsou přitahováni jeho zvukem. Podle přesvědčení, že smysl pro barvy a hudbu jsou poklady života, Gekkoso hledá způsob života, který ctí jedinečnost Japonska spojenou s jeho přírodou, kulturou a jazykem. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz