Tool Box Toyo Steel Y350 Červený

Kód: TT0051
Značka: Toyo Steel
1 090 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Kovová schránka Toyo Steel, japonské výroby a ve stylovém designu na pomezí moderny a retro. Krásná, odolná, přenosná s nekonečným využitím pro všechny možné situace, prostory a hobby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovová schránka Toyo Steel, japonské výroby a ve stylovém designu na pomezí moderny a retro. Krásná, odolná, přenosná s nekonečným využitím pro všechny možné situace, prostory a hobby.

Značka: Toyo Steel
Model: Y-350 R
Barva: červená lesklá perleť
Rozměry - vnější: 373 x 164 x 124 mm
Rozměry - vnitřní: 349 x 139 x 72 mm
Materiál: 100% ocel
Váha: 1300 g

Užití: Víceúčelové a nekonečné. Ať už hledáte jednoduchý systém úložných boxů do své garáže, nebo vyhledáváte neotřelé řešení pro pořádek ve svém ateliéru. Tyhle schránky poskytují už více než 50 let dokonale účelový a krásný formát, kam si uložit to nejdůležitější pro všechny vaše sny, hobby propriety, beauty nutnosti, gentleman essentials a nebo jen dají místo bordelu na pracovním nebo kancelářském stole. 

Výroba: Kultovní japonská značka Toyo Steel byla založena roku 1969 ve městě Osaka. Jako první na světě rozvinula výrobu kovových úložných schránek z jednoho kusu materiálu. Během desetiletí se firma stala synonymem pro jednoduché, odolné a krásné produkty "Made in Japan". Dnes je držitelem několika ocenění jako "Good Design Awards" nebo "Long Life Design Awards".

Materiál: Ocel s povrchovou úpravou lakem. 

Údržba: - 

Poznámka: Součástí je kartonový obal s původním retro designem od japonského výrobce.  

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

toyo steel y350 wide 1

Doplňkové parametry

Kategorie: ATELIÉR
Hmotnost: 1.3 kg

toyo steel brand banner 2

Kultovní japonská značka Toyo Steel byla založena roku 1969 ve městě Osaka. Jako první na světě rozvinula výrobu kovových úložných schránek z jednoho kusu materiálu. Během desetiletí se firma stala synonymem pro jednoduché, odolné a krásné produkty "Made in Japan". Dnes je držitelem několika ocenění jako "Good Design Awards" nebo "Long Life Design Awards".

Kovové schránky Toyo Steel mají patrně vše, co si představíte pod klasickým, retro a dnes se opět vracejícím designem půlky 20. století. Celý produkt a všechny jeho části jsou vyrobeny z jednoho druhu materiálu a tím je ocel. Rohy jsou zakulacené, vnitřek se extrémně snadno čistí, nechá se vypolstrovat. Jednotlivé schránky se na sebe dají snadno štosovat, organizovat podle barev, nebo jednoduše lepit evidenční popisky přímo na schránku. Ostatně tomuhle kousku jakákoli osobní personifikace hodně sluší.

Tokyo Tools Blog Stories:
Japonské tool boxy Toyo Steel : Unisex a All-Age

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz