Teleskopické hrábě na listí Asano Mokkousho

Kód: TT0039
890 Kč 735,54 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (3 ks)
Možnosti doručení

Kovové hrábě na listí s teleskopickou holí a nastavitelnou šířkou koštěte. Japonská výroba.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kovové hrábě japonské výroby vhodné pro práci na velkých plochách zahrad a parků. Šířka koštěte a rozpětí ocelových prstů se nechá nastavit skrze posuvnou lištu. Určeny pro hrabání listí, ale jsou dostatečně pevné i pro zarovnání hliněných nebo násypových povrchů (písek, šterkopísek).

Značka: Asano Mokkousho
Délka hole: 1200 - 1750 mm
Šířka koštěte (záběr): 200 - 650 mm
Materiál: ocel, hliník

Užití: Zahradničení, hrabání listí, úprava hliněných nebo písčitých ploch

Výroba: Design i samotná výroba probíhá pouze v Japonsku, v tradiční průmyslovém regionu Sanjo se specializací na kovovýrobu a zpracování dřeva. Firma Asano Mokkousho byla založena roku 1950 mladým farmářem Teisukem Asano a jeho ženou Sakae Sasagawa, dcerou tokyjského průmyslníka. Portfolio své výroby zaměřují téměř výhradně na drobné ruční nástroje pro potřeby zahrádkářů, drobných zemědělců a farmářů. Dnes firma Asano exportuje do Austrálie, USA, Kanady a západní Evropy.

Materiál: Koště s prsty jsou vyrobeny z ocele, tyč je hliníková.

Údržba: Nástroje nevyžadují žádnou speciální údržbu. Stačí je udržovat v čistotě a suchu.

 Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

asano hrabe na listi zahrada tokyo tools praha

Product mood

Product reel

Firma Asano Mokkousho byla založena roku 1950 mladým farmářem Teisukem Asano a jeho ženou Sakae Sasagawa, dcerou tokyjského průmyslníka. Portfolio své výroby zaměřují téměř výhradně na drobné ruční nástroje pro potřeby zahrádkářů, drobných zemědělců a farmářů. Dnes firma Asano exportuje do Austrálie, USA, Kanady a západní Evropy. V naší nabídce Tokyo Tools najdete od Asano výběr ručních nástrojů pro interiérové a balkónové zahradničení, pěstování pokojovek a obstarávání velkých zahradních ploch. V Tokyo Tools Praha dovážíme zahradní nástroje Asano přímo od výrobce. 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz