Zahradní lopatka Asano Mokkousho

Kód: TT0038
1 590 Kč 1 314,05 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (3 ks)
Možnosti doručení

Velká zahradní lopatka pro přesazování květin a jiných rostlin do květináčů, truhlíků nebo přímo na záhoncích.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká zahradní lopatka od japonské značky Asano doplňuje malou balkónovou sadu ideální pro peči o pokojovky, koření nebo zeleninu pěstovanou na balkóně městského bytu.

Značka: Asano Mokkousho
Materiál: Nerezová ocel, buk

Užití: Zahradničení

Výroba: Design i samotná výroba probíhá pouze v Japonsku, v tradiční průmyslovém regionu Sanjo se specializací na kovovýrobu a zpracování dřeva. Firma Asano Mokkousho byla založena roku 1950 mladým farmářem Teisukem Asano a jeho ženou Sakae Sasagawa, dcerou tokyjského průmyslníka. Portfolio své výroby zaměřují téměř výhradně na drobné ruční nástroje pro potřeby zahrádkářů, drobných zemědělců a farmářů. Dnes firma Asano exportuje do Austrálie, USA, Kanady a západní Evropy.

Materiál: Kovové části jsou vyrobeny z nerezové oceli a potaženy ochranou vrstvou smaltu. Na rukojeti se používá dřevo z japonského buku, který roste ve vyšších nadmořských výškách přímo v okolní krajině lokality Niigata.

Údržba: Nástroje nevyžadují žádnou speciální údržbu. Stačí je udržovat v čistotě a suchu.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

 

tokyo tools asano lopatka 08

Firma Asano Mokkousho byla založena roku 1950 mladým farmářem Teisukem Asano a jeho ženou Sakae Sasagawa, dcerou tokyjského průmyslníka. Portfolio své výroby zaměřují téměř výhradně na drobné ruční nástroje pro potřeby zahrádkářů, drobných zemědělců a farmářů. Dnes firma Asano exportuje do Austrálie, USA, Kanady a západní Evropy. V naší nabídce Tokyo Tools najdete od Asano výběr ručních nástrojů pro interiérové a balkónové zahradničení, pěstování pokojovek a obstarávání velkých zahradních ploch. V Tokyo Tools Praha dovážíme zahradní nástroje Asano přímo od výrobce. 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz