Balkonová sada 3 nástrojů od Asano Mokkousho

Kód: TT0037
1 790 Kč 1 479,34 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (>5 ks)
Možnosti doručení

Malá sada tří nástrojů pro obstarávání a údržbu zimní zahrady, peči o květiny, koření nebo zeleninu na balkónech a terasách.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Malá sada od japonské značky Asano je určena pro moderní život ve městě. Set se hodí skvěle do bytu pro balkonové a terasové zahradničení. Malé hrabičky s pařáty pro kypření, orbu a pročištění hlíny. Přesazovací lopatka má velikost dlaně a krátkou rukojeť pro snadnou manipulaci s rostlinami v truhlících nebo malých květináčích. Jehla slouží pro provzdušnění půdy nebo přípravu otvorů pro semena, cibulky a sazenice. 

Made in Japan

Značka: Asano Mokkousho
Materiál: Nerezová ocel, buk
Rozměry - hrabičky: 190 x 50 × 85 mm
Rozměry - jehla: 187 x 28 × 28 mm
Rozměry - lopatka: 204 x 53 x 25  mm

Užití: Zahradničení

Výroba: Design i samotná výroba probíhá pouze v Japonsku, v tradiční průmyslovém regionu Sanjo se specializací na kovovýrobu a zpracování dřeva. Firma Asano Mokkousho byla založena roku 1950 mladým farmářem Teisukem Asano a jeho ženou Sakae Sasagawa, dcerou tokyjského průmyslníka. Portfolio své výroby zaměřují téměř výhradně na drobné ruční nástroje pro potřeby zahrádkářů, drobných zemědělců a farmářů. Dnes firma Asano exportuje do Austrálie, USA, Kanady a západní Evropy.

Materiál: Kovové části jsou vyrobeny z nerezové oceli a potaženy ochranou vrstvou smaltu. Na rukojeti se používá dřevo z japonského buku, který roste ve vyšších nadmořských výškách přímo v okolní krajině lokality Niigata.

Údržba: Nástroje nevyžadují žádnou speciální údržbu. Stačí je udržovat v čistotě a suchu.

Poznámka: Toyo steel box není součástí sady a je možné zakoupit ZDE.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyotools_praha_asano_balkonova_sada_wide_small

 

Product reel

Firma Asano Mokkousho byla založena roku 1950 mladým farmářem Teisukem Asano a jeho ženou Sakae Sasagawa, dcerou tokyjského průmyslníka. Portfolio své výroby zaměřují téměř výhradně na drobné ruční nástroje pro potřeby zahrádkářů, drobných zemědělců a farmářů. Dnes firma Asano exportuje do Austrálie, USA, Kanady a západní Evropy. V naší nabídce Tokyo Tools najdete od Asano výběr ručních nástrojů pro interiérové a balkónové zahradničení, pěstování pokojovek a obstarávání velkých zahradních ploch. V Tokyo Tools Praha dovážíme zahradní nástroje Asano přímo od výrobce. 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz