Krejčovské nůžky Merchant & Mills 8 Black

Kód: TT0016
1 990 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Profesionální krejčovské nůžky plně navazující na tradici a styl anglického krejčovství. Menší 8 palcový model, vyrobeno v Sheffieldu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Menší 8 palcové provedení stylových krejčovských nůžek z anglického Sheffieldu od Merchant & Mills. Model Black 8 se vyrábí v ocelovém provedení, černé smaltované rukojeti mají dostatečně velké spodní oko pro všechny prsty. Mohutný středový šroub je možné podle potřeby dotáhnout. Tradiční design a tvar odkazuje na bouřlivou dobu rozkvětu textilních manufaktur a anglických krejčovských dílen a současně nabízí to, co od nich profesionál očekává při své práci.

Značka: Merchant & Mills
Model: Black 8
Délka celkem: 20 cm

Délka ostří: 8,9 cm
Váha: 300 g

Užití: Jedná se o profesionální krejčovské nůžky, přesto je vřele doporučujeme i nadšeným amatérům. Používejte je pouze na látku.

Výroba: Vyrábí Merchant & Mills, stylová značka navazující na tradici a trend anglického krejčovství. Od svého založení v roce 2010 se specializuje na výrobu drobných ručních nástrojů a propriet pro krejčí, druhým pilířem je produkce a prodej látek pro textilní a oděvní průmysl. Stále si drží svůj butikový profil a vyrábí v malých objemech nebo sériích. Firma sídlí ve středoanglickém Sheffieldu, výroba probíhá přímo na domácí půdě a nebo u vybraných privátních evropských dodavatelů.

Materiál: Nůžky jsou vyrobeny z oceli a čepele jsou potaženy protikorozní vrstvou (chrom, nikl).

Údržba: Žádná speciální údržba není vyžadována.

Poznámka: Dodáváno v originálním balení.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

merchant mills nuzky tokyo tools atelier 01

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.3 kg

Poznejte Merchant & Mills

Produktový Reel

Merchant & Mills je stylová anglická značka pocházející ze střední Anglie. Specializuje se na výrobu drobných ručních nástrojů pro krejčovství a především látky pro zakázkový oděvní průmysl. V roce 2010 ji založila dvojice Arolyn Denham a Roderick Field, kteří se rozhodli do základních a zdánlivě obyčejných nástrojů vnést styl a neubrat z účelu. Měli na co navázat - ostatně anglické textilní manufaktury a dílny byly během první i druhé průmyslové revoluce světovou špičkou.

Carolyn je módní návrhářka pracující v New Yorku, Itálii a Londýně, Roderick je renomovaným fotografem. Produkty Merchant & Mills dnes najdete ve vybraných stylových buticích, kde si je obchodníci a nákupčí vybírají pro jejich precizní provedení a charakter. Je totiž na míle vzdálený od nafoukané high-street módy a naopak nabízí živou, příjemnou alternativu.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz