Šití Merchant & Mills Box

Kód: TT0018
1 690 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Velká sada domácího šití od Merchant & Mills vycházející z tradice anglického krejčovství. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velká sada domácího šití od anglické butikové značky Merchant & Mills. Potištěná krabice s ražbou loga je z tvrdého papíru a vnitřní prostor je rozdělen do sektorů. Sada vybavení zajistí rychlou opravu oděvu, současně naplno obsáhne potřeby pro výraznější a důmyslnější úpravy vašeho šatníku. 

Značka: Merchant & Mills

Model: Box
Rozměry: 30 x 30 x 10 cm
Váha: 500 g

Obsah: 25 nejjemnějších jehel / nůžky se širokým lukem / navlékač jehel / špendlíky pro krejčovství / krejčovský včelí vosk / krejčovská křída / krejčovský náprstek / rozrývač švů / svinovací metr 

Výroba: Vyrábí Merchant & Mills, stylová značka navazující na tradici a trend anglického krejčovství. Od svého založení v roce 2010 se specializuje na výrobu drobných ručních nástrojů a propriet pro krejčí, druhým pilířem je produkce a prodej látek pro textilní a oděvní průmysl. Stále si drží svůj butikový profil a vyrábí v malých objemech nebo sériích. Firma sídlí ve středoanglickém Sheffieldu, výroba probíhá přímo na domácí půdě a nebo u vybraných privátních evropských dodavatelů.

Materiál: -

Údržba: -

Poznámka: Dodáváno v originální balení.

 Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

merchant mills sici box tokyo tools atelier 1

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.5 kg

Poznejte Merchant & Mills

Produktový Reel

Merchant & Mills je stylová anglická značka pocházející ze střední Anglie. Specializuje se na výrobu drobných ručních nástrojů pro krejčovství a především látky pro zakázkový oděvní průmysl. V roce 2010 ji založila dvojice Arolyn Denham a Roderick Field, kteří se rozhodli do základních a zdánlivě obyčejných nástrojů vnést styl a neubrat z účelu. Měli na co navázat - ostatně anglické textilní manufaktury a dílny byly během první i druhé průmyslové revoluce světovou špičkou.

Carolyn je módní návrhářka pracující v New Yorku, Itálii a Londýně, Roderick je renomovaným fotografem. Produkty Merchant & Mills dnes najdete ve vybraných stylových buticích, kde si je obchodníci a nákupčí vybírají pro jejich precizní provedení a charakter. Je totiž na míle vzdálený od nafoukané high-street módy a naopak nabízí živou, příjemnou alternativu.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz