Krejčovské nůžky Merchant & Mills 10 Black

Kód: TT0008
2 490 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Profesionální krejčovské nůžky plně navazující na tradici a styl anglického krejčovství. Klasický 10 palcový model, vyrobeno v Sheffieldu.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velké 10 palcové provedení stylových krejčovských nůžek z anglického Sheffieldu od Merchant & Mills. Model Black 10 má celoocelové provedení, které jim dodává na robusnosti. Černé smaltované rukojeti mají dostatečně velké spodní oko pro všechny prsty. Mohutný středový šroub je možné podle potřeby dotáhnout. Tradiční design a tvar odkazuje na bouřlivou dobu rozkvětu textilních manufaktur a anglických krejčovských dílen a současně nabízí to, co od nich profesionál očekává při své práci.

Značka: Merchant & Mills
Model: Black 10
Délka celkem: 25 cm
Délka ostří: 12,7 cm
Váha: 550 g

Užití: Jedná se o profesionální krejčovské nůžky, přesto je vřele doporučujeme i nadšeným amatérům. Používejte je pouze na látku.

Výroba: Vyrábí Merchant & Mills, stylová značka navazující na tradici a trend anglického krejčovství. Od svého založení v roce 2010 se specializuje na výrobu drobných ručních nástrojů a propriet pro krejčí, druhým pilířem je produkce a prodej látek pro textilní a oděvní průmysl. Stále si drží svůj butikový profil a vyrábí v malých objemech nebo sériích. Firma sídlí ve středoanglickém Sheffieldu, výroba probíhá přímo na domácí půdě a nebo u vybraných privátních evropských dodavatelů.

Materiál: Nůžky jsou vyrobeny z oceli a čepele jsou potaženy protikorozní vrstvou (chrom, nikl).

Údržba: Žádná speciální údržba není vyžadována.

Poznámka: Dodáváno v originálním balení.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

merchant mills nuzky tokyo tools atelier 01

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.5 kg

Poznejte Merchant & Mills

Produktový Reel

Merchant & Mills je stylová anglická značka pocházející ze střední Anglie. Specializuje se na výrobu drobných ručních nástrojů pro krejčovství a především látky pro zakázkový oděvní průmysl. V roce 2010 ji založila dvojice Arolyn Denham a Roderick Field, kteří se rozhodli do základních a zdánlivě obyčejných nástrojů vnést styl a neubrat z účelu. Měli na co navázat - ostatně anglické textilní manufaktury a dílny byly během první i druhé průmyslové revoluce světovou špičkou.

Carolyn je módní návrhářka pracující v New Yorku, Itálii a Londýně, Roderick je renomovaným fotografem. Produkty Merchant & Mills dnes najdete ve vybraných stylových buticích, kde si je obchodníci a nákupčí vybírají pro jejich precizní provedení a charakter. Je totiž na míle vzdálený od nafoukané high-street módy a naopak nabízí živou, příjemnou alternativu.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz