Šití Merchant & Mills Repair Kit

Kód: TT0017
690 Kč 570,25 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (>5 ks)
Možnosti doručení

Minimalistické šití ve formátu "repair kit" od Merchant & Mills pro rychlou opravu vašeho outfitu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minimalistické šití ve formátu "repair kit" od Merchant & Mills. Dokonale malý a s obsahem, který vám pomůže zachránit ledaco. Tenhle kousek se vám vejde do cestovní kabelky, zásuvky v kuchyni i přihrádky v autě. 

Značka: Merchant & Mills
Model: Repair Kit
Rozměry: 10 x 5 x 5 cm
Váha: 200 g

Obsah: cívka s černou nití / cívka s bílou nití / jehly ve skleněné trubici / špendlíky + zavírací špendlíky / košilové knoflíky / papírový metr / nůžky

Výroba: Vyrábí Merchant & Mills, stylová značka navazující na tradici a trend anglického krejčovství. Od svého založení v roce 2010 se specializuje na výrobu drobných ručních nástrojů a propriet pro krejčí, druhým pilířem je produkce a prodej látek pro textilní a oděvní průmysl. Stále si drží svůj butikový profil a vyrábí v malých objemech nebo sériích. Firma sídlí ve středoanglickém Sheffieldu, výroba probíhá přímo na domácí půdě a nebo u vybraných privátních dodavatelů v Evropě.

Materiál: -

Údržba: -

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

merchant mills sici kit tokyo tools atelier 1

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.2 kg

Poznejte Merchant & Mills

Produktový Reel

Jedinečné látky z celého světa, vášeň pro řemeslo a vysoké etické standardy. Před více než desetiletím vznikla v Anglii značka Merchant & Mills stojící právě na těchto hodnotách, která se specializuje na výrobu ručních nástrojů pro krejčovství a distribuci pečlivě vybraných udržitelných látek pro zakázkovou výrobu. Uznávaná módní návrhářka Carolyn Denham a respektovaný fotograf Roderick Field tak vytvořili brand, který je dnes po celém světě známý pro svou preciznost a nadčasovost.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz