Ikoyi: A Journey through Bold Heat with Recipes

Kód: TT0295
New Item
1 590 Kč
Skladem na showroomu
Možnosti doručení

Debutová kuchařka uznávaného šéfkuchaře londýnské restaurace Ikoyi oceněné dvěma michelinskými hvězdami. Kniha vypráví poutavý příběh a cestu Chana a Ikoyi a obsahuje 80 receptů, které Chan pečlivě vyvinul tak, aby v sobě skrývali silný žár: jeho charakteristický styl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"I continued to burn through kitchens, gradually becoming accustomed to the speed and brutality of kitchen life. As well as my fascination with the techniques and creativity of the chefs, I also developed an obsession with the physicality of the work: prepping vegetables and executing orders offered a temporary release for some of my repressed energy. However, this did not satisfy my deeper urges to create my own vision."

Restaurace Ikoyi, která byla v roce 2022 vyhlášena jednou z 50 nejlepších restaurací světa, je jednou z nejoriginálnějších a chuťově nejvstřícnějších restaurací své doby. Její menu, které vede dvojice přátel z dětství Iré Hassan-Odukale a šéfkuchař Jeremy Chan, inovativní kulinářská mysl stojící za jedinečným degustačním menu, je inspirováno kořením subsaharské západní Afriky a produkty z místních farem a od řemeslných výrobců.

Kniha obsahuje vyprávění, která ilustrují inspiraci a vznik Ikoyi, ovlivněné Chanovými zkušenostmi s životem, vařením a cestováním v Hongkongu, Kanadě, subsaharské Africe a Evropě. Každý recept v této fascinující knize obsahuje příběh o tom, jak pokrm vznikl, a také vlivy sezónnosti a produktů od místních výrobců. 

Autor: Jeremy Chan 
Vazba: pevná
Počet stran: 256
Rozměry: 21,4 x 29 cm
Rok vydání: 2023
Jazyk: Anglický

 
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz