Sekera Mizuno Kiwari

Kód: TT0091
3 890 Kč 3 214,88 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (5 ks)
Možnosti doručení

 

Ručně vyráběná japonská štípací sekera Mizuno Kiwari.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mizuno Kiwari je autentická japonská štípací sekyra, kterou používají mistři řemeslníci a dřevorubci ke štípání dřeva. Tento klenot je vyrobený z uhlíkové oceli a váží 1500 gramů. Mizuno Industries používá tradiční japonské technologie a materiály, aby vytvořila vysoce funkční a efektivní nástroje, které jsou oblíbené mezi řemeslníky a dřevorubci po celém světě. Výsledkem je nástroj, který je nejen krásný na pohled, ale také spolehlivý a efektivní. Tento nástroj je perfektní volbou pro všechny, kteří hledají osvědčenou japonskou štípací sekeru pro práci s dřevem.

Made in Japan, Sanjo


Model: Kiwari
Typ oceli: uhlíková ocel
Délka celkem: 920 mm
Délka břitu: 80 mm 

Váha hlavy: 1500 g

Výroba: Sekera se vyrábí v Japonsku, v Sanjo-Niigata, tradiční kovářské oblasti.

Materiál: Uhlíková ocel. Dubové dřevo.

Údržba: Sekeru skladujte na chladném a suchém místě. Hlava není z nerezové oceli, ale vysokouhlíkové oceli, kterou lze snadno brousit, ale má nižší odolnosti vůči korozi. Ideální je po práci sekeru do sucha otřít, případně hlavu zabalit do látky. Čas od času je možné nanést olej pro údržbu ocelových nástrojů. Broušení je možné, nejvhodnější na brusném kameni.

Pozn: Součástí je kryt z přírodní kůže.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyotools_praha_mizuno_stipaci_sekera_wide_small

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NEW & RESTOCKED
Hmotnost: 2.5 kg

01_tokyotools_praha_mizuno_brand_small

Mizuno bylo založena v roce 1937 Yoshio Mizunem v Sanjo City, které se nachází v prefektuře Niigata v Japonsku. Sanjo City je známé pro svou dlouhou historii a tradici kovovýroby a Mizuno Industries sehrálo důležitou roli v průmyslovém rozvoji města. Mizuno má v nabídce ručně vyráběné sekyry, které jsou vyrobeny v tradičním japonském stylu z vysoce kvalitních materiálů. Tyto sekyry jsou vyráběny pomocí technik, které se používají po staletí, a jsou pečlivě zpracovány mistry svého řemesla. Ruční výroba seker je velmi časově náročná, protože každá sekera je vyrobena individuálně a musí být pečlivě vybroušena a ošetřena, aby se zajistila vysoká kvalita. Mistři, kteří ručně vyrábějí tyto sekery, mají mnoho let zkušeností a dokonalé znalosti v oblasti kovovýroby a výroby seker. Mizuno si udržuje tradici ruční výroby seker a nabízí širokou škálu modelů, které jsou vyrobeny podle nejvyšších standardů kvality. Tyto sekyry jsou velmi oblíbené mezi sběrateli a profesionály, kteří si cení ruční práce a tradičního japonského řemesla.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz