Jehly pro ruční šití od Merchant & Mills

Kód: TT0344
New Item
165 Kč
Skladem na showroomu
Možnosti doručení

Sada 12 velmi krátkých jemných jehel, které jsou ideální pro ruční prošívání lemů nebo quiltování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada velmi krátkých jemných jehel, které tradičně používají krejčí k ručnímu prošívání lemů. Jsou také skvělé pro quiltování. Jemné jehly jsou ideální pro rychlé a rovnoměrné stehy. Směs 12 mírně odlišných velikostí je uzavřena ve skleněné lahvičce s měkkou gumovou zátkou. Během šití, kdy je nepraktické jehlu odkládat dovnitř lahvičky, poslouží právě gumová zátka, do které lze jehlu zapíchnout. 

Výroba: Velká Británie
Značka: Merchant & Mills
Délka jehel: od 28 do 35 mm  

Merchant & Mills: Vyrábí Merchant & Mills, stylová značka navazující na tradici a trend anglického krejčovství. Od svého založení v roce 2010 se specializuje na výrobu drobných ručních nástrojů a propriet pro krejčí, druhým pilířem je produkce a prodej látek pro textilní a oděvní průmysl. Stále si drží svůj butikový profil a vyrábí v malých objemech nebo sériích. Firma sídlí v anglickém Sheffieldu, výroba probíhá přímo na domácí půdě a nebo u vybraných privátních evropských dodavatelů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Jedinečné látky z celého světa, vášeň pro řemeslo a vysoké etické standardy. Před více než desetiletím vznikla v Anglii značka Merchant & Mills stojící právě na těchto hodnotách, která se specializuje na výrobu ručních nástrojů pro krejčovství a distribuci pečlivě vybraných udržitelných látek pro zakázkovou výrobu. Uznávaná módní návrhářka Carolyn Denham a respektovaný fotograf Roderick Field tak vytvořili brand, který je dnes po celém světě známý pro svou preciznost a nadčasovost.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz