Point turner od Merchant & Mills

Kód: TT0169
115 Kč 95,04 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (>5 ks)
Možnosti doručení

Point turner k vytažení látky do ostrých rohů a k vytvoření čistých a ostře ohraničených okrajů při šití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Point turner je užitečný nástroj, který by měl být součástí vašeho šitího boxu, zejména při práci na projektech, které zahrnují ostré rohy nebo přesnou manipulaci s látkou. Pomáhá dosáhnout profesionálního vzhledu vašich šicích projektů. Po sešití švu, zejména u věcí jako jsou límce, manžety nebo rohy tašek, je třeba látku obrátit naruby. Špičatý konec point turneru se používá k opatrnému vytažení látky v sešitých rozích, aby se vytvořil ostrý a čistý okraj. Point turnerem lze také pomoci s naplněním a tvarováním měkkých věcí, jako jsou plyšová zvířata nebo polštáře.

Značka: Merchant & Mills
Materiál: bambusové dřevo

Počet: 1ks

Výroba: Vyrábí Merchant & Mills, stylová značka navazující na tradici a trend anglického krejčovství. Od svého založení v roce 2010 se specializuje na výrobu drobných ručních nástrojů a propriet pro krejčí, druhým pilířem je produkce a prodej látek pro textilní a oděvní průmysl. Stále si drží svůj butikový profil a vyrábí v malých objemech nebo sériích. Firma sídlí ve středoanglickém Sheffieldu, výroba probíhá přímo na domácí půdě a nebo u vybraných privátních dodavatelů v Evropě.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

Blog: 

Značky: Kvalitní krejčovství v podání Merchant & Mills

 

Poznejte Merchant & Mills

Jedinečné látky z celého světa, vášeň pro řemeslo a vysoké etické standardy. Před více než desetiletím vznikla v Anglii značka Merchant & Mills stojící právě na těchto hodnotách, která se specializuje na výrobu ručních nástrojů pro krejčovství a distribuci pečlivě vybraných udržitelných látek pro zakázkovou výrobu. Uznávaná módní návrhářka Carolyn Denham a respektovaný fotograf Roderick Field tak vytvořili brand, který je dnes po celém světě známý pro svou preciznost a nadčasovost.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz