Rýč Asaka Red P200

Kód: TT0021
1 290 Kč 1 066,12 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Zahradní rýč vyráběný přímo v Japonsku od značky Asaka. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zahradní rýč vyráběný přímo v Japonsku od značky Asaka. 

Značka: Asaka
Délka: 970 mm
Rozměr lopaty: 232 x 292 mm
Váha:1800 g

Užití: Zahradničení

Výroba: Japonská firma s více než 300letou historií sahající až do éry Kanbun dodnes sídlí v místě svého vzniku, městě Sakai (prefektura Osaka). Od té doby se Asaka Industries vyprofilovala jako velká moderní firma japonského střihu s přísnou hierarchií a jasnými postupy.

Materiál: Ocel

Údržba: Žádná speciální údržba. Udržujte v suchém prostředí.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

asaka_ryc_tokyo_tools_lifestyle

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADA
Hmotnost: 1.8 kg
Položka byla vyprodána…

Japonská firma s více než 300letou historií sahající až do éry Kanbun dodnes sídlí v místě svého vzniku, městě Sakai (prefektura Osaka). Zakladatel byl významý prodejce s čepelemi a noži, který se proslavil pod jménem Takara Nagahisa. V době mezi samurajskými válkami a následných přírodním katastrofami (požáry, zemětřesení, záplavy) se začal profilovat jako obchodník s nářadím pro manuální těžbu a pozemní stavitelství. 

Když se následně Japonsko otevřelo kontaktu se západem, přístav v Sakai se stal důležitou kontaktní a obchodní zónou pro západní Evropu. Během osvíceného období panování císaře Meidži se profilovala Asaka Industries jako progresivní firma japonského střihu s přísnou hierarchií a jasnými postupy při výrobě stále náročnějších a technicky vyspělejších produktů. Odkaz původu a filozofie ale nadále zůstává. Zojirushi, zlatý slon držící v chobotu lopatu, je symbolem firmy Asaka Industries již po více než 300 let.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz