Zahradní motyka Adler Lily

Kód: TT0034
Značka: Adler
1 090 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Ocelová zahradní motyka z nerezu od tradičního německého výrobce Adler s více než 100letou tradicí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lily je zahradní motyka vyrobená značkou Adler. Oboustranná hlava je vyrobena ze zušlechtěné oceli s nerezovou složkou a dřevěná rukojeť se prodává ve třech délkách. S Lily dáte záhony do putzu.

Značka: Adler
Model: Lily
Typ oceli: C45
Rozměry hlavy: 270 x 70 mm
Délka rukojeti: 450 / 1050 / 1350 mm
Váha hlavy: 550 g

Váha: 650-900 g

Užití: půdní práce na zahradě

Výroba: Adler je tradiční německá značka se 100letou historii. V roce 1919 položil její základy Josef Schmitt, když si ve vesnici Wiesental otevřel malý kovářský obchod. Dodnes je na všech sekerách vyražena značka JSW odkazující na svůj původ. Společnost Adler je držitelem několika certifikací v oblasti původu, bezpečnosti a ekologické výroby. Výrobní závod se nachází na jihu Německa poblíž města Heidelberg a celou firmu vede již čtvrtá generace rodiny Schmittů.

Materiál: Hlava motyky je vyrobena jako jeden kus z nerezové zušlechtěné oceli typu C45. Pro dřevěnou násadu se používá buď americký ořechovec nebo jasan. Koncovka rukojeti je natřena voděodolným a protiskluzovým barevným pásem pro pohodlný úchop bez rukavic. 

Údržba: Žádná speciální údržba. Motyku skladujte na chladném a suchém místě. Po použití nebo před delším skladováním naneste na hlavu olej. Výrobce doporučuje Ballistol, protože jej lze použít k ošetření hlavy, dřevěné rukojeti i koženého pouzdra. Pro broušení užijte brusný kamen nebo puk. Nezahřívejte ostří např. u elektrického brusného kotouče.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

adler_motyka_lopatka_tokyo_tools_lifestyle

Adler je tradiční německá značka se 100letou historii. V roce 1919 položil její základy Josef Schmitt, když si ve vesnici Wiesental otevřel malý kovářský obchod. Dodnes je na všech sekerách vyražena značka JSW odkazující na svůj původ. Společnost Adler je držitelem několika certifikací v oblasti původu, bezpečnosti a ekologické výroby. Výrobní závod se nachází na jihu Německa poblíž města Heidelberg a celou firmu vede již čtvrtá generace rodiny Schmittů.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz