Zahradní nůžky Toyama Hamono T22

Kód: TT0006
Značka: Toyama Hamono
4 890 Kč 4 041,32 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (3 ks)
Možnosti doručení

Univerzální zahradní nůžky s působivě syrovým designem, který ověřily již generace zahradníků. Robusní, skvělé vyvážené, z nerezové oceli. Ruční výroba probíhá stále v Japonsku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Univerzální zahradní nůžky od japonské značky Toyama Hamono. Základní kousek v portfoliu, který je vyráběný ručně a stále dle tradičních technik přetrvávajících více než 150 let. Nůžky jsou robusní, při střihu mají příjemný zpětný tah a masivní západkovou pojistku. Celoocelový model T-22 má krásný syrový look se stopami broušení, leštění a různých vrypů. Nůžky jsou oveřeným kusem nejen u nadšených hobíků, ale i odborníků a profesionálů v umění bonsají, zahradnictví a sadovnictví.

Značka: Toyama Hamono
Model: T-22
Délka ostří: 70 mm
Délka celkem: 200 mm
Váha: 260 g

Užití: Víceúčelové, univerzální nůžky pro stříhání dužnatých i dřevnatých částí rostlin, kosodřevin a dřevin. Vhodné pro začátečníky i zkušené zahradníky.

Výroba: Vyrábí Toyama Hamono, japonský výrobce se sídlem v tradičním kovářském okrsku v Sanjo Niigata. Svou historii začali psát už roku 1861, kdy začali s výrobou nožířských výrobků. Dnes je Toyama Hamono zavedenou značkou a těší se uznání nejen na domácí půdě, ale i na západních trzích.Jejich současné výrobky v sobě stále nesou tradici a umění výroby samurajských japonských mečů. Při výrobě kombinují moderní výrobní technologie tažení oceli s ručním ostřením, broušením a finálním dokončením.

Materiál: Nůžky jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Údržba: Po práci vždy očistěte a udržujte nůžky v suchu. Dle míry používání pravidelně natřete olejem, nechte oschnout a dosušte. Můžete využít naši nabízenou sadu pro údržbu.

Poznámka: Dodáváno ve originálním balení. Součástí je ochranný kryt čepele.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADA
Hmotnost: 0.2 kg

Product mood

Toyama Hamono Factory

toyama_hamono_small

Zrod Toyama Hamono se datuje do éry Bunkyu v období Edo (1861). Od té doby se techniky výroby zahradnických nůžek předávají z generace na generaci, od prvního génia Ryumatsu až po pátou generaci Hidenobu, kteří si předávají dovednosti školy Echigo Kogatana. Nůžky Toyama Hamono jsou vyrobeny s využitím mnoha tradičních technik, jako je "kovaní na ohni", "zpětné broušení" a "vyrovnání", a díky své konzistentní kvalitě jsou oblíbené po celém světě. V posledních letech se výrobce snaží propojit "tradiční techniky a moderní stroje" s cílem dosáhnout vyšší kvality, ostrosti a odolnosti. Snaží se přinášet zákazníkům "spolehlivost" a "kvalitu" na základě zkušeností, které má již 160 let.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz