Ikebana Set Modern Silver

Kód: TTSET008
Značka: Toyo Steel
2 490 Kč
Skladem na showroomu
Možnosti doručení

Modern silver set obsahující dva nejdůležitější nástroje pro přípravu ikebany - kenzan a floristické nůžky, které jsou uloženy v praktickém celokovovém boxu Made in Japan. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikebana je tradiční japonské umění aranžování květin, které se vyvíjelo po mnoho staletí. Slovo "ikebana" znamená doslova "umění květin". Ikebana je více než jen aranžování květin, je to umělecká forma, která se snaží vyjádřit jednoduchost, harmonii a přírodní krásu. Ikebana se také používá jako způsob meditace a projevu duchovního pouta s přírodou.

Sada obsahuje dva nejdůležitější nástroje pro přípravu ikebany - kenzan a floristické nůžky, které jsou uloženy v praktickém celokovovém boxu. 

Kenzany jsou kovové destičky s jehlami, kolíčky nebo hroty, které upevňují květiny, listy a větve v aranžmá. Jehly drží rostliny na svém místě a umožňují vytvářet různé uspořádání květin. Kenzan se následně umístí do nádoby s vodou, která je často průhledná nebo velmi otevřená, takže kromě květů vyniknou i stonky a další části rostlin. V zimním období lze na ikebanu použít i sušené květiny, nebo si vytvořit ikebanou inspirovanou vánoční výzdobu. 

Sada pro ikebanu obsahuje:

Japonský nerezový Kenzan od Ishizaki Kinzoku

Japonské nůžky Sakagen

Tool Box Toyo Steel T320 Silver

Ikebana Set Modern Silver

Odesíláme do 24 hodin

Odesíláme nejpozději následující pracovní den od objednání. Doručení do 2-4 pracovní dnů přes Zásilkovnu.
Ikebana Set Modern Silver

Showroom v Praze

Objednaný nástroj si můžete vyzvednout ten samý den v našem vršovickém showroomu.
Ikebana Set Modern Silver

Expresně po Praze

Váš nástroj doručíme do 2 hodin od objednání.
Ikebana Set Modern Silver

Zahrady: Beata Alexová & Plevel

Každý, kdo navštívil náš showroom, si mohl všimnout jedinečných květinových aranžmá. Všechny rostlinky nám pravidelně přináší Beata, která je zároveň i pěstuje na své vlastní zahradě. Pod značkou Plevel tvoří už několik let kytice, všemožné instalace, věnce nebo třeba ikebanu.
Ikebana Set Modern Silver

Nebe, země a člověk: Tajemství ikebany

Nechte se vnést do světa ikebany, kde květiny nejsou jen okrasou, ale symbolem spojení s přírodou. Jak tato forma aranžování vznikla? Jak se přístup k ní změnil v moderním světe? A jak vám může k vytvoření vaší první ikebany pomoct Tokyo Tools?
Ikebana Set Modern Silver

Zahrady: Floristka kinoko studio

Vázat krásné přírodní kytice z divokých květin chce nejen estetické cítění a um, ale taky velkou vášeň a chuť neustále objevovat nová místa, kde takové rostliny kvetou. A to všechno Bára, která tvoří pod značkou kinoko studio, má. 
Ikebana Set Modern Silver

Dílny: Nožířství Hanuljak Knives

Jeden je vyučený umělecký kovář, druhý umělecký truhlář. Dneska bratry Kamila a Michala najdete v jejich kovárně, kde se věnují výrobě ručně kovaných nožů. Rozpoznatelné jsou díky unikátní kresbě na čepeli, která vzniká vrstvením materiálů při výrobě damaškové oceli. 
Ikebana Set Modern Silver

Kenzan, ikebana a wabi sabi v reálnom živote

Nevie sa úplne, kto prišiel s technikou kenzan-ikebany ako prvý. Keď sa bavíme o histórii kenzanu, orientačne sa dostaneme niekde k roku 1915 ad. V literatúre sa spomína, že niekedy okolo roku 1914 ad. 
Ikebana Set Modern Silver

Značky: Kvalitní krejčovství v podání Merchant & Mills

Před více než desetiletím vznikla v Anglii značka Merchant & Mills stojící právě na těchto hodnotách, která se specializuje na výrobu ručních nástrojů pro krejčovství a distribuci pečlivě vybraných udržitelných látek pro zakázkovou výrobu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

toyo steel brand banner 2

Společnost Toyo Steel je první firmou na světě, která vyvinula technologii výroby kovových tool boxů z jednoho kusu oceli. Jednoduché, odolné a robustní, přesto krásně navržené tool boxy s kvalitou "Made in Japan". Jejich produkty získaly ocenění "Good Design Award" a "Long Life Design Award" a jsou oblíbené již od roku 1969.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz