Sada pro údržbu nůžek Toyama Hamono

Kód: TT0019
Značka: Toyama Hamono
800 Kč 661,16 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (2 ks)
Možnosti doručení

Speciální sada pro údržbu nůžek od Toyama Hamono. Brousek, olej a plsť.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální sada pro údržbu nůžek od Toyama Hamono. Brousek, olej a plsť.

Určení: Nůžky zhotovené z oceli s vyšším podílem uhlíku potřebují větší pozornost. Uhlík dodává oceli vyšší tvrdost, velmi dobrou odolnost. Současně je možné opakovaně dosahovat po nabroušení extrémní ostrosti. Naopak vysokouhlíkový materiál je náchylný při nesprávném použití k odlamování a rezu. 

Použití: Při každém použití vždy nůžky otřete suchým hadříkem, zbavte je nečistot a držte je v suchu. Pokud nůžky chcete na delší dobu uložit a nebo je používáte často, čistou čepel potřete olejem, nechte lehce zaschnout a následně dosušte plstí. Dle potřeby ostřete čepele tzv. mokrou metodou, tahem po celé délce ostří.

Poznámka: V průběhu času se na materiálu může objevovat patina, která ale nesnižuje funkčnost nůžek nebo snížení kvality materiálu.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.2 kg

Toyama Hamono dílna

Toyama Hamono nůžky

toyama_hamono_small

Zrod Toyama Hamono se datuje do éry Bunkyu v období Edo (1861). Od té doby se techniky výroby zahradnických nůžek předávají z generace na generaci, od prvního génia Ryumatsu až po pátou generaci Hidenobu, kteří si předávají dovednosti školy Echigo Kogatana. Nůžky Toyama Hamono jsou vyrobeny s využitím mnoha tradičních technik, jako je "kovaní na ohni", "zpětné broušení" a "vyrovnání", a díky své konzistentní kvalitě jsou oblíbené po celém světě. V posledních letech se výrobce snaží propojit "tradiční techniky a moderní stroje" s cílem dosáhnout vyšší kvality, ostrosti a odolnosti. Snaží se přinášet zákazníkům "spolehlivost" a "kvalitu" na základě zkušeností, které má již 160 let.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz