Japonské utility nůžky Koshiji

Kód: TT0082
590 Kč
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Japonské utility nůžky Koshiji vyrobené v tradičním kovářském městě Sanjo. Širká paleta užití ve všedních domácích záležitostech až pro kreativní činnost v ateliéru nebo na zahradě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonské utility (univerzální / víceúčelové) nůžky Koshiji, určeny především pro domácí práce, do kuchyně, a současně pro kreativní činnost v ateliéru a na zahradě. Čepele jsou z nerezové oceli a ostří má na jedné z nich vedené drobné vroubky. Rukojeti jsou potaženy protiskluzovou pryžovou gumou.

Značka: Kobayashi Seikyo
Materiál: Nerezová ocel, rukojeť je potažena protiskluzovým pryžem.
Rozměry: 181 x 92 x 12 mm
Délka čepele: 55 mm
Váha: 94 g

Užití: Domácí práce, kreativní činnost. Vhodné na papír, přírodní materiály, plast, případně jemný kov a nekov (drátky, stuhy, sponky) pro kraftovou činnost. Není určeno pro stříhání kovu, plechu apod. Současně lze dobře používat v kuchyni, při stříhání bylinek, keříčkové zeleniny nebo květin.

Výroba: Vyrobeno v Japonsku, v tradičním kovářském městě Sanjo.

Údržba: Nástroje nevyžadují žádnou speciální údržbu.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

koshiji wide 1

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.1 kg

Značka Kobayashi Seikyo má zajímavou historii. Založil ji Kenji Kobayashi v roce 1939 v Tokyu, když začal vyrábět nejprve lékařské nástroje a chirurgické nůžky. Po konci druhé světové války se ale Kenji vrátil domů do města Sanjo. V domě svých rodičů si otevřel obchod a přeorientoval se na dnešní sortiment - tedy utility a zahradní nůžky.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz