Japonské nůžky Koedakiri

Kód: TT0101
1 080 Kč 892,56 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (4 ks)
Možnosti doručení

Tyto japonské nůžky jsou vhodné pro úpravu květin, stříhání tenkých větviček a pro další detailní práce, které vyžadují přesnost a pečlivost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůžky určené k stříhání květin a větviček. Jsou speciálně navrženy pro řezání tenkých větví do tloušťky 4 mm, zejména u bonsají. Mají stejnou délku ostří jako bonsajové nůžky, ale jejich rukojeť je dlouhá a tenká, což umožňuje vložení ostří mezi listy a komplikované větve s dobrou větveností, aniž by se poškodily ostatní větve. 

Made in Japan, Sanjo

Značka: Tsurumaki Hamono
Model: Koedakiri
Délka ostří: 
Délka celkem: 210 mm
Váha: 170g

Užití: Profesionální, vhodné i pro začátečníky. Nepoužívejte na silnější dřevnaté části, jinak hrozí poškození.

Materiál: Nůžky jsou vyráběny z oceli s vysokým podílem uhlíku. Ten dodává materiálu vyšší tvrdost, velmi dobrou odolnost a možnost dosáhnout extrémního ostrosti. V průběhu času se může objevit patina, která ale nesnižuje funkci. Při nesprávné údržbě je materiál náchylný k rezu nebo odlamování.

Údržba: Ocel má vyšší podíl uhlíku, je tedy nutné o čepele pečovat. Po práci vždy očistěte a udržujte nůžky v suchu. Dle míry používání pravidelně natřete olejem, nechte oschnout a dosušte. Můžete využít naši nabízenou sadu pro údržbu.

Poznámka: Dodáváno v originální krabičce. 

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_Tokyo_Tools_Tsurumaki_Hamono_165mm_together_wide_small

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADA
Hmotnost: 0.3 kg

Tsurumaki Hamono je respektovaná a dobře známá značka v Japonsku, specializující se na výrobu vysokokvalitních nástrojů. "Hamono" v japonštině znamená "řezný nástroj" a Tsurumaki Hamono se této výrobě věnuje již několik desetiletí. Značka je proslulá svým precizním a detailním zpracováním. Jejich bonsajové nůžky jsou navrženy s cílem zajistit čisté a přesné řezy. Nástroje Tsurumaki Hamono jsou často vyhledávané pro svou odolnost a ergonomický design, což je činí oblíbenými mezi bonsajovými nadšenci po celém světě.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz