Washi dopisní set - bílá

Kód: TT0110
Značka: Gekkoso Ginza
320 Kč
Skladem na showroomu
Možnosti doručení

10 listů dopisního papíru a 3 obálky z tradičního japonského papíru Mino washi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně vyrobeno z vysoce kvalitního Mino washi papíru, který je jedním z tří nejznámějších tradičních japonských papírů s historií 1300 let. Tradiční japonská technika ručně vyráběného papíru, známá jako "tezuki", byla neustále zdokonalována a přizpůsobována moderním metodám. Výsledkem je pevný a odolný papír, který má svůj jedinečný a elegantní šarm, lišící se od západního stylu papíru. Dvojvrstvé, pevné obálky z washi jsou pečlivě ručně vyrobené a na místě určeném pro nalepení známky na obálku se nachází nápis vytvořený umělkyní Kakinojin, s tankou od Yosana Akiko: "Z prostoru měsíce ve velké obloze, přišel jsi? Záříš ve dne, záříš v noci." 

Hand made in Japan

Značka: Gekkoso Ginza
Dopisní papír:
10 ks, Š250×V180 mm
Obálky: 
3 ks, Š200×V90 mm
Výroba:
Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

Washi dopisní set - bílá

Odesíláme do 24 hodin

Odesíláme nejpozději následující pracovní den od objednání. Doručení do 2-4 pracovní dnů přes Zásilkovnu.
Washi dopisní set - bílá

Showroom v Praze

Objednaný nástroj si můžete vyzvednout ten samý den v našem vršovickém showroomu.
Washi dopisní set - bílá

Expresně po Praze

Váš nástroj doručíme do 2 hodin od objednání.
Washi dopisní set - bílá

Značky: Autentické umělecké potřeby od Gekkoso Ginza

Není to jen obchod s výtvarnými potřebami. Je to místo, kde se lidé setkávají a komunikují prostřednictvím umění a řemesla. Ne nadarmo je v logu značky takzvaný “roh pro svolávání přátel”. 
Washi dopisní set - bílá

Nejlepší dárky pro kreativní duše

Všichni známe toho jednoho člověka, který neustále srší novými nápady. Ve volném čase maluje, píše, šije nebo si každou chvíli rezervuje další a další kurzy keramiky a vaření.
Washi dopisní set - bílá

Higonokami: Japonské nože s bohatou historií

V hlubokých kořenech japonského řemeslného dědictví se skrývá jedinečný kapesní nůž Higonokami. Jeho příběh sahá až do 19. století.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

01_tokyo_tools_gekkoso_brand_small

Většina umělců v Tokiu má pro toto místo slabost. Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy. Jejich ochranná známka je roh, který symbolizuje jejich přání, aby se u Gekkoso scházeli přátelé, kteří jsou přitahováni jeho zvukem. Podle přesvědčení, že smysl pro barvy a hudbu jsou poklady života, Gekkoso hledá způsob života, který ctí jedinečnost Japonska spojenou s jeho přírodou, kulturou a jazykem. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz