Washi dopisní set - stříbrná

Kód: TT0111
Značka: Gekkoso Ginza
320 Kč 264,46 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (3 ks)
Možnosti doručení

10 listů dopisního papíru a 3 obálky z tradičního japonského papíru Mino washi. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ručně vyrobeno z vysoce kvalitního Mino washi papíru, který je jedním z tří nejznámějších tradičních japonských papírů s historií 1300 let. Tradiční japonská technika ručně vyráběného papíru, známá jako "tezuki", byla neustále zdokonalována a přizpůsobována moderním metodám. Výsledkem je pevný a odolný papír, který má svůj jedinečný a elegantní šarm, lišící se od západního stylu papíru. Dvojvrstvé, pevné obálky z washi jsou pečlivě ručně vyrobené a na místě určeném pro nalepení známky na obálku se nachází nápis vytvořený umělkyní Kakinojin, s tankou od Yosana Akiko: "Z prostoru měsíce ve velké obloze, přišel jsi? Záříš ve dne, záříš v noci." 

Hand made in Japan

Značka: Gekkoso Ginza
Dopisní papír:
10 ks, Š250×V180 mm
Obálky: 
3 ks, Š200×V90 mm
Výroba:
Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyo_tools_gekkoso_brand_small

Většina umělců v Tokiu má pro toto místo slabost. Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy. Jejich ochranná známka je roh, který symbolizuje jejich přání, aby se u Gekkoso scházeli přátelé, kteří jsou přitahováni jeho zvukem. Podle přesvědčení, že smysl pro barvy a hudbu jsou poklady života, Gekkoso hledá způsob života, který ctí jedinečnost Japonska spojenou s jeho přírodou, kulturou a jazykem. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz