The English Gardeners Garden

Kód: TT0298
1 270 Kč
Skladem na showroomu
Možnosti doručení

Téměř pohádkové putování anglickými zahradami od historických renesančních pokladů až po výtvory současných designérů. Představuje více než 60 nejúchvatnějších zahrad, které rozkvétaly na anglické půdě během posledních sedmi století.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"Filmmaker Derek Jarman’s garden is one of the smallest yet most magical in this book. Decades after his death, it is still a cult destination on the bleak shingle headland at Dungeness. Created over eight years, it combines colourful planting with rusted metal sculptures and arrangements of weathered driftwood and flint. many of the plants are native to the landscape, so can tolerate the salt-laden winds, strong sun and low rainfall."

Téměř pohádkové putování anglickými zahradami od historických renesančních pokladů až po výtvory současných designérů. Představuje více než 60 nejúchvatnějších zahrad, které rozkvétaly na anglické půdě během posledních sedmi století. Každá zahrada je popsána prostřednictvím poutavého textu a doprovázena dechberoucími fotografiemi. Je nedocenitelným průvodcem pro milovníky zahrad, kteří touží objevovat krásu v zeleném ráji. 

Tato kniha je cenným zdrojem informací pro ty, kdo hledají inspiraci pro navrhování a výsadbu zahrad - a ideálním dárkem pro milovníky zahrad - a ukazuje trvalou přitažlivost anglických zahrad a představuje zahrady historických osobností a předních současných návrhářů - Gertrudy Jekyll, Sarah Price, Williama Robinsona a Toma Stuarta-Smithe, abychom jmenovali alespoň některé. Kniha The English Gardener's Garden představuje historické národní poklady, jako je zahrada na zámku Sissinghurst a Blenheimský palác Capabilityho Browna, spolu se současnými příklady, včetně zámku Lowther Dana Pearsona a Prospect Cottage Dereka Jarmana, a je přístupným přehledem více než 60 ikonických a vlivných anglických zahrad od 16. století do současnosti. 

Autor: Tania Compton, Dr. Toby Musgrave 
Vazba: pevná
Počet stran: 208
Rozměry: 21,4 x 29 cm
Rok vydání: 2023
Jazyk: Anglický  

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz