Modern Japanese Gardens

Kód: TT0290
New Item
1 215 Kč
Skladem na showroomu
Možnosti doručení

Kniha představuje 20 zahrad od současných mistrů japonského zahradního designu.
Úvodní slovo napsal uznávaný designér Chisao Shigemoriho, vnuk legendárního zahradního mistra Mirei Shigemoriho.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

"What is the beauty and the appeal of  Japanese gardens? Around 1,300 years ago, Japanese gardens were invented as spaces for people to enjoy pleasant views and appreciate the richness of the four seasons. Japan is composed of islands surrounded by water and has an abundance of nature, including beautiful mountains and rivers. Japanese gardens have been created, not by recreating nature, but by miniaturising it with rather abstract, artistic interpretations and senses."

Japonská zahrada představuje podstatu japonské kultury a ztělesňuje ducha a filozofii této země. Vyznačuje se osobitým stylem, kvalitou materiálů a důrazem na detaily. Kniha Moderní japonské zahrady zachycuje tohoto ducha prostřednictvím prací 20 současných mistrů japonského zahradního designu.

Zahrady představené v knize Moderní japonské zahrady pocházejí z různých míst Japonska a jsou umístěny v různých prostředích, od soukromých domů a chrámů až po kavárny, restaurace a obchody. Některé mají tradiční vzhled, jiné mají výrazně moderní estetiku. Kniha Moderní japonské zahrady obsahuje zasvěcený text o každé zahradě, který odhaluje koncepci návrhu a použití rostlin, spolu s fotografiemi zkoumajícími detaily i celkovou estetiku, které utvářejí návrh.

Autor: Shinobu Sawada, Tadafumi Aoza 
Vazba: pevná
Počet stran: 240
Rozměry: 21 x 26 cm
Rok vydání: 2023
Jazyk: Anglický

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz