The Creative Act: A Way of Being

Kód: TT0300
New Item
639 Kč
Skladem na showroomu
Možnosti doručení

Tvořivost má místo v životě každého z nás a každý z nás se může zasloužit o to, aby ho měla čím dál větší.  Rick Rubin je známý hudební producent, který umí podpořit tvořivost kreativců nejrůznějších odvětví. Jeho kniha je plná hluboké moudrosti a inspirace. Rubin nás učí, jak být skvělými umělci a nalézt svou vlastní cestu. V knize rozjímá, jak můžeme prožít život plný radosti a povznesení nad překážky, které si klademe jen my sami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

"To live as an artist is a way of being in the world. A way of perceiving. A practise of paying attention. Refining our sensitivity to tune in to the more subtle notes. Looking for what draw us in and what pushes us away. Noticing what feeling tones arise and where they lead. Attuned choice by attuned choice, your entire life is a form of self-expression. You exist as a creative being in a creative universe. A singular work of art."

Mnozí slavní hudební producenti jsou známí svým specifickým zvukem, který má svůj čas a pak vyšumí. Rick Rubin je známý něčím jiným: vytvořením prostoru, kde se umělci všech různých žánrů a tradic mohou prosadit a ukázat, kým skutečně jsou a co skutečně nabízejí. Jeho praxí je pomáhat lidem překonat jejich vlastní očekávání, aby se znovu spojili se stavem nevinnosti, z něhož se překvapivé stává nevyhnutelné.

V průběhu let, kdy se hluboce zamýšlel nad tím, odkud kreativita pochází a odkud ne, zjistil, že být umělcem není o vašem konkrétním výstupu, ale o vašem vztahu ke světu. Kreativita má v životě každého člověka své místo a každý si ho může zvětšit. Ve skutečnosti je jen málo důležitějších povinností.

Tvůrčí čin je krásný a velkorysý studijní kurz, který osvětluje cestu umělce jako cestu, po níž můžeme jít všichni. Moudrost získaná z celoživotní práce je v ní shrnuta do zářivého čtenářského zážitku, který nám všem dává na dosah sílu vytvářet okamžiky radosti a transcendence.

Rick Rubin je devítinásobný držitel ceny GRAMMY, který byl časopisem TIME zařazen mezi 100 nejvlivnějších lidí světa a časopisem Rolling Stone mezi nejúspěšnější producenty všech žánrů. Spolupracoval s umělci od Toma Pettyho po Adele, od Johnnyho Cashe po Red Hot Chili Peppers, od Beastie Boys po Slayer, od Kanye Westa po The Strokes, od System of a Down po Jay-Z.

Autor: Rick Rubin 
Vazba: pevná
Počet stran: 432
Rozměry: 22,5 x 16 cm
Rok vydání: 2023
Jazyk: Anglický

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz