Pastelky na sklo Gekkoso Ginza

Kód: TT0114
Značka: Gekkoso Ginza
930 Kč 768,60 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (2 ks)
Možnosti doručení

Tyto pastelky umožňují tvořit nejen na papíře, ale také na okenních tabulích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pastelky, kterými lze kreslit na sklo oken. Obsahuje 12 živých barev s vynikajícím krytím. S rychlým setřením vlhkým hadříkem se vrátí do původního stavu. Použitím vodního štětce lze vytvářet efekty podobné malbě a míchat barvy. Jsou vyrobeny z bezpečných materiálů i v případě náhodného požití. Můžete je také použít jako běžné pastelky na papíře. 

Made in Japan

Značka: Gekkoso Ginza
Velikosti:
 Velikost (jedna pastelka): 75 mm × 10 mm (průměr) Velikost puzdra: 172 mm × 92 mm × 22 mm
Materiál: 
Jsou vyrobeny z bezpečných materiálů i v případě náhodného požití.
Výroba:
Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyo_tools_gekkoso_brand_small

Většina umělců v Tokiu má pro toto místo slabost. Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy. Jejich ochranná známka je roh, který symbolizuje jejich přání, aby se u Gekkoso scházeli přátelé, kteří jsou přitahováni jeho zvukem. Podle přesvědčení, že smysl pro barvy a hudbu jsou poklady života, Gekkoso hledá způsob života, který ctí jedinečnost Japonska spojenou s jeho přírodou, kulturou a jazykem. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz