Sada barevných pastelek Landscape od Viarco

Kód: TT0367
New Item
Značka: Viarco
355 Kč
Skladem na showroomu
Možnosti doručení

Sada obsahuje 12 barevných tužek. Je zařazena do vintage reedice, původně byla vyráběná v letech 1940 až 1960.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tužky Viarco, vyráběné v rodinné továrně čtvrté generace, jsou konstruovány ověřenými metodami, za použití tradičních strojů a dlouholetých zkušeností. Kvalita tužek závisí také na použitých materiálech, cedrové dřevo určené k výrobě pochází pouze z certifikovaných zdrojů.
Tato sada zařazena do vintage reedice byla vyráběná v letech 1940 až 1960, a od ostatních obalů se odlišuje krajinnou ilustrací. Obsahuje 12 barevných tužek a informační list o historii značky v portugalštině a angličtině. Sada vznikla jako exkluzivní spolupráce Viarco se značkou "A Vida Portuguesa".

Made in Portugal 

Značka: Viarco
Délka pastelek: 18 cm 

Výroba: Viarco je rodinný podnik čtvrté generace. Nachází se v São João da Madeira poblíž Porta a byl založen v roce 1907, dodnes zůstavá jedinou továrnou na tužky v Portugalsku. Vyrábí tužky a skicovací materiály na bázi směsí grafitu, uhlíku a pojiv, které jsou dodnes považovány za ty nejkvalitnější.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Viarco je rodinný podnik čtvrté generace. Nachází se v São João da Madeira poblíž Porta a byl založen v roce 1907, dodnes zůstavá jedinou továrnou na tužky v Portugalsku. Vyrábí tužky a skicovací materiály na bázi směsí grafitu, uhlíku a pojiv, které jsou dodnes považovány za ty nejkvalitnější. K jejich výrobě používá tradiční postupy a kvalitní materiály, cedrové dřevo na výrobu pochází z ověřených a certifikovaných zdrojů (PEFC, FSC®). Viarco se také aktivně věnuje společenskému rozvoji svého regionu a organizuje edukativní programy pro děti, umělecké rezidence a muzeologické výstavy. Věří, že tužka je vynikající nástroj, se kterým všichni začínáme cykly učení - nezbytný pro psaný, matematický či hudební jazyk nebo plastické vyjadřování. Jako pravděpodobně nejmenší továrna na výrobu tužek na světě, vnímá důležitost  jednoduchých předmětů každodennosti jako reprezentaci vlastní identity.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz