Voskovky Gekkoso Ginza Japan - 12 barev

Kód: TT0112
Značka: Gekkoso Ginza
630 Kč 520,66 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (1 ks)
Možnosti doručení

Sada barevných tužek Gekkoso obsahuje 12 jasných barev, které jsou vyrobeny z pigmentů a vosku. Jsou tenké, odolné a uložené v elegantním kompaktním pouzdru z pevného papíru od Gekkoso. Ideální pro cestování a zachycování momentů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada barevných tužek Gekkoso obsahuje 12 příjemně jasných barev. Jsou vyrobeny pouze z pigmentů a vosku, takže není třeba je ořezávat. Jsou tenké, ale odolné a nebudou se snadno lámat. Jsou uloženy v elegantním kompaktním pouzdru z pevného papíru od Gekkoso. Stačí jej vložit do cestovní tašky a zachytávat vzpomínky z jakéhokoli místa na planetě.

Porozumění sobě znamená porozumět ostatním. Když dokážete vyjádřit své nápady nebo pocity a komunikovat je ostatním, váš život se stane lepším a snazším. Malování je skvělým způsobem, jak vizualizovat své myšlenky a pocity. Navíc, když přicházíte do styku s krásnými barvami a kombinacemi barev, rozvíjíte svůj smysl pro krásu, který ovlivňuje vaše oblečení, jídelníček a design interiéru. Barvy vás stimulují. Obohacují váš život. Zosobňují vaše nápady a pomáhají vám je komunikovat. To je to, co nám malování může poskytnout.

Made in Japan

Výroba: Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy.

Rozměry: 90 mm × 6 mm (průměr) Obal: 106 mm × 28 mm

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_tokyo_tools_gekkoso_voskovky_wide_small

01_tokyo_tools_gekkoso_brand_small

Většina umělců v Tokiu má pro toto místo slabost. Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy. Jejich ochranná známka je roh, který symbolizuje jejich přání, aby se u Gekkoso scházeli přátelé, kteří jsou přitahováni jeho zvukem. Podle přesvědčení, že smysl pro barvy a hudbu jsou poklady života, Gekkoso hledá způsob života, který ctí jedinečnost Japonska spojenou s jeho přírodou, kulturou a jazykem. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz