Nůžky Mini Okubo Pink

Kód: TT0005
Značka: Toyama Hamono
1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Japonské nůžky vyrobené kováři v Sanjo v prefektuře Niigata. Klasický tradiční japonský design s rukojetí ve tvaru smyčky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tyto japonské nůžky jsou vyráběny kováři v Sanjo v prefektuře Niigata. Mají klasický tradiční japonský design s rukojetí ve tvaru smyčky. Tento model je ve velikosti mini s delším ostřím a je primárně navržen pro aranžování květin Ikebana. Díky krátkému zaoblenému, ale špičatému okraji dokáže čistě oddělit květinová vlákna a tím vést k lepší absorpci vody (tzv. clean cut, sharp edge). Díky délce čepele je ideální pro detailní práce, ale není vhodný pro silné větve. Tyto nůžky lze použít nejen pro ikebany, ale i pro obecné aranžování řezaných květin. Jsou vyrobeny z nerezové oceli.

Made in Japan, Sanjo

Značka: Toyama Hamono
Model: Mini Okubo T201PG
Délka ostří: 70 mm
Délka celkem: 130 mm

Váha: 100 g

Užití: Nepoužívejte na silnější dřevnaté části.

Výroba: Vyrábí Toyama Hamono, tradiční výrobce nůžek se sídlem v Sanjo Niigata v Japonsku.Nůžky Toyama Hamono jsou vyrobeny s využitím mnoha tradičních technik, jako je "kovaní na ohni", "zpětné broušení" a "vyrovnání", a díky své konzistentní kvalitě jsou oblíbené po celém světě.

Materiál: Nůžky jsou vyráběny z nerezové oceli. 

Údržba: Po práci vždy očistěte a udržujte nůžky v suchu. Čas od času natřete olejem, nechte oschnout a dosušte. Můžete využít naši nabízenou sadu pro údržbu.

Poznámka: Dodáváno v dárkovém balení. Součástí je plátěný ochranný kryt čepele.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

00_tokyotools_praha_toyama_hamono_nůžky_t201pg_wide_small

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Toyama Hamono dílna

Toyama Hamono nůžky

toyama_hamono_small

Zrod Toyama Hamono se datuje do éry Bunkyu v období Edo (1861). Od té doby se techniky výroby zahradnických nůžek předávají z generace na generaci, od prvního génia Ryumatsu až po pátou generaci Hidenobu, kteří si předávají dovednosti školy Echigo Kogatana. Nůžky Toyama Hamono jsou vyrobeny s využitím mnoha tradičních technik, jako je "kovaní na ohni", "zpětné broušení" a "vyrovnání", a díky své konzistentní kvalitě jsou oblíbené po celém světě. V posledních letech se výrobce snaží propojit "tradiční techniky a moderní stroje" s cílem dosáhnout vyšší kvality, ostrosti a odolnosti. Snaží se přinášet zákazníkům "spolehlivost" a "kvalitu" na základě zkušeností, které má již 160 let.

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz