Japonské nůžky Ikenobo

Kód: TT0100
1 080 Kč –30 %
01 Tokyo Tools Tsurumaki Hamono ikenovo 165mm
1 080 Kč –30 % 755 Kč 623,97 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (1 ks)
Možnosti doručení

Japonské nůžky Ikenobo určené pro stříhání květin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůžky Ikenobo jsou vhodné pro stříhání a aranžování květin. Pod názvem Ikenobo se skrývá jedna z nejstarších a nejuznávanějších škol ikebany v Japonsku. Tato škola byla založena v 15. století a dodnes je uznávána pro svou tradici, estetiku a techniky aranžování květin. Ikebana je tradiční japonské umění aranžování květin, které se vyvíjelo po mnoho staletí. Slovo "ikebana" znamená doslova "umění květin". Ikebana je více než jen aranžování květin, je to umělecká forma, která se snaží vyjádřit jednoduchost, harmonii a přírodní krásu. Ikebana je také spojeno s japonskou filozofií a spiritualitou, zejména s konceptem wabi-sabi, který se vyznačuje jednoduchostí, nekompletností a krásou nedokonalosti. Ikebana se také používá jako způsob meditace a projevu duchovního pouta s přírodou.

Made in Japan, Sanjo

Značka: Tsurumaki Hamono
Model: Ikenobo
Délka ostří: 45 mm
Délka celkem: 165 mm

Váha: 170g

Užití: Víceúčelové, vhodné pro začátečníky. Nepoužívejte na silnější dřevnaté části, jinak hrozí poškození.

Materiál: Nůžky jsou vyráběny z oceli s vysokým podílem uhlíku. Ten dodává materiálu vyšší tvrdost, velmi dobrou odolnost a možnost dosáhnout vynikající ostrosti. V průběhu času se může objevit patina, která není vadou materiálu. Při nesprávné údržbě je materiál náchylný k rezu nebo odlamování.

Údržba: Ocel má vyšší podíl uhlíku, je tedy nutné o čepele pečovat. Po práci očistěte a osuště. Dle míry používání natřete olejem. Můžete využít naši nabízenou sadu pro údržbu.

Poznámka: Dodáváno v originální krabičce. 

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

01_Tokyo_Tools_Tsurumaki_Hamono_165mm_together_wide_small

Doplňkové parametry

Kategorie: ZAHRADA
Hmotnost: 0.3 kg

Tsurumaki Hamono je respektovaná a dobře známá značka v Japonsku, specializující se na výrobu vysokokvalitních nástrojů. "Hamono" v japonštině znamená "řezný nástroj" a Tsurumaki Hamono se této výrobě věnuje již několik desetiletí. Značka je proslulá svým precizním a detailním zpracováním. Jejich bonsajové nůžky jsou navrženy s cílem zajistit čisté a přesné řezy. Nástroje Tsurumaki Hamono jsou často vyhledávané pro svou odolnost a ergonomický design, což je činí oblíbenými mezi bonsajovými nadšenci po celém světě.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz