Nůžky na papír Merchant & Mills Matt Black Studio 9

Kód: TT0040
1 890 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Nůžky na papír od anglické značky Merchant & Mills. Model v matném černém provedení se zlatými glavírovanými detaily.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nůžky na papír od anglické značky Merchant & Mills v matném černém provedení se zlatými glavírovanými detaily. Mají ocelové tělo, extrémně dlouhé čepele jsou potaženy teflonovou vrstvou a mohutný středový šroub lze dotáhnout. 

Značka: Merchant & Mills
Model: Matt Black Studio 9
Délka celkem: 22,5 cm

Váha: 250 g

Užití: Nůžky na papír. Nepoužívejte na zahradu nebo v kuchyni.

Výroba: Vyrábí Merchant & Mills, stylová značka navazující na tradici a trend anglického krejčovství. Od svého založení v roce 2010 se specializuje na výrobu drobných ručních nástrojů a propriet pro krejčí, druhým pilířem je produkce a prodej látek pro textilní a oděvní průmysl. Stále si drží svůj butikový profil a vyrábí v malých objemech nebo sériích. Firma sídlí v anglickém Sheffieldu, výroba probíhá přímo na domácí půdě a nebo u vybraných privátních evropských dodavatelů.

Materiál: Nůžky jsou vyrobeny z oceli, čepele jsou potaženy teflonovou vrstvou.

Údržba: Žádná speciální údržba není vyžadována. Na čepele můžete nanést tenkou vrstvu oleje (údržba strojů a kovových částí) a rozetřít hadříkem.

Poznámka: Dodáváno v originálním balení.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

 

merchant mills studio 9 wide 1

 

Poznejte Merchant & Mills

Produktový Mood

Merchant & Mills je stylová anglická značka pocházející ze střední Anglie. Specializuje se na výrobu drobných ručních nástrojů pro krejčovství a především látky pro zakázkový oděvní průmysl. V roce 2010 ji založila dvojice Arolyn Denham a Roderick Field, kteří se rozhodli do základních a zdánlivě obyčejných nástrojů vnést styl a neubrat z účelu. Měli na co navázat - ostatně anglické textilní manufaktury a dílny byly během první i druhé průmyslové revoluce světovou špičkou.

Carolyn je módní návrhářka pracující v New Yorku, Itálii a Londýně, Roderick je renomovaným fotografem. Produkty Merchant & Mills dnes najdete ve vybraných stylových buticích, kde si je obchodníci a nákupčí vybírají pro jejich precizní provedení a charakter. Je totiž na míle vzdálený od nafoukané high-street módy a naopak nabízí živou, příjemnou alternativu.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz