Toribe Seisakusho

TORIBE SEISAKUSHO je mladou a uznávanou značkou kuchyňských nůžek. Po setkání s jejími produkty je evidentní její focus na ultramoderní designové provedení, přesto si uchovává rys tradičního Japonska.

Japonská firma byla založena v 60. letech minulého století a to v tradičním regionu výroby drobných ocelových produktů. Své produkty na domácí půdě ve městě Sanjo nejen navrhuje, ale i sama kompletně vyrábí. Navíc disponují vlastní slévárnou, která jim zaručuje kontrolu nad základním materiálem a jeho složením. Vyhotovení pak probíhá za pomoci strojů a pod dohledem a s finální úpravou japonských řemeslníků. Každý produkt projde jejich rukama a prochází dokončovacím procesem. Čepele jsou ostřeny, hrany zabroušeny, všechny úhly a spoje zarovnány.

Sériová i zakázková výroba se orientuje na domácí i zahraniční trh. Jejich produkty jsou oblíbené v Austrálii, Kanadě nebo Spojených státech. Užití jejich kuchyňských nástrojů je široké, přímo v Japonsku jsou zvyklí kuchyňské nůžky používat při přípravě bylin, koření, zeleniny a třeba i masa. Specifický způsob se dostává i do západních zemí, třeba při přípravě salátů a rybích specialit.

 

 

1 položek celkem
toribe scissors tokyotools 202207 web1
2 670 Kč

Kuchyňské nerezové ocelové nůžky od japonské značky Toribe Seisakusho. Ta přichází kombinovat tradičně vynikající řemeslné zpracování s ultramoderním designem. 

Kód: TT0009

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz