Velký šroubovák se sadou bitů Elementary

Kód: TT0054
Značka: Elementary
895 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Velký šroubováků a sada 6 bitů od anglické butikové značky Elementary, za jejichž návrhem stojí designer Justin Holmes, absolvent Royal College of Art. Ruční výroba v malé řemeslnické dílně přímo v Anglii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velký šroubováků a sada 6 bitů od anglické butikové značky Elementary, za jejichž návrhem stojí designer Justin Holmes, absolvent Royal College of Art. Ruční výroba v malé řemeslnické dílně přímo v Anglii.

Značka: Elementary
Verze: Single velký
Délka - velký šroubovák: 23 cm

Počet bitů v sadě: 6 ks

Užití: Pro profesionální použití odpovídající nárokům řemeslníků.

Výroba: Šroubováky jsou vyráběny ručně v malé dílně v Anglii. Autorem a designerem nástrojů je Justin Holmes, absolvent Royal College of Art.

Materiál: Rukojeti jsou z bukového dřeva, pro finální povrchovou úpravu se používá lněný olej. 

Údržba: Žádná speciální údržba. Dřevo časem a používáním tmavne, pravidelně ho můžeme ošetřovat bezbarvým organickým olejem. Pokud se bity opotřebují, lze je snadno nahradit novými ve standardní velikosti.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

elementary single klasicky sroubovak lifestyle 1 

Product Mood

Elementary Design je anglická značka, pod kterou tvoří Justin Holmes několik svých autorských projektů. Jedním z nich je právě i dvou-sada dřevěných šroubováků s výměnnými bity. Ty vyrábí jako série ručně v malé soukromé dílně v Herne Hill, v jižní částí Londýna. Rukojeť z buku je vysoustružena, ručně opracována a následně máčena v lněném oleji, vsazování kovového krku, upínání kroužků, vše probíhá kus po kusu. Výsledný produkt od Elementary pak přidává ke standardnímu pracovnímu nástroji i něco navíc, a tím je poctivé řemeslné zpracování a vkus. 

Justin není jen průmyslový designer, ale současně i umělecký truhlář a restaurátor, který renovuje dřevěné rámy, výlohy nebo vchodové portály starých anglických domů, řadovek a činžáků. Zachovává jejich původní ráz a obnovuje zašlý půvab. 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz