Spínací špendlíky od Merchant & Mills

Kód: TT0161
170 Kč 140,50 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (>5 ks)
Možnosti doručení

Jemné a praktické, spínací špendlíky od Merchant and Mills.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemné a praktické, spínací špendlíky od Merchant and Mills jsou nepostradatelným nástrojem pro každého kreativce a švadlenu. S jejich precizním provedením a spolehlivým zámkem můžete snadno upevnit látky a vzory během šití, patchworku nebo jiných ručních prací. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený profesionál, tyto spínací špendlíky vám pomohou udržet vaše projekty pevně na místě. Přidejte do své šití eleganci a spolehlivost s Merchant and Mills spínacími špendlíky.

Značka: Merchant & Mills
Délka špendlíku: 21 mm

Obsah: cca 100ks v jednom balení

Výroba: Vyrábí Merchant & Mills, stylová značka navazující na tradici a trend anglického krejčovství. Od svého založení v roce 2010 se specializuje na výrobu drobných ručních nástrojů a propriet pro krejčí, druhým pilířem je produkce a prodej látek pro textilní a oděvní průmysl. Stále si drží svůj butikový profil a vyrábí v malých objemech nebo sériích. Firma sídlí ve středoanglickém Sheffieldu, výroba probíhá přímo na domácí půdě a nebo u vybraných privátních dodavatelů v Evropě.

Materiál: nikl

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

01_tokyo_tools_merchant_and_mills_spinaci_spendliky_wide_small

  

 

Poznejte Merchant & Mills

Jedinečné látky z celého světa, vášeň pro řemeslo a vysoké etické standardy. Před více než desetiletím vznikla v Anglii značka Merchant & Mills stojící právě na těchto hodnotách, která se specializuje na výrobu ručních nástrojů pro krejčovství a distribuci pečlivě vybraných udržitelných látek pro zakázkovou výrobu. Uznávaná módní návrhářka Carolyn Denham a respektovaný fotograf Roderick Field tak vytvořili brand, který je dnes po celém světě známý pro svou preciznost a nadčasovost.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz