Skládací dřevěný metr Hultafors

Kód: TT0078
Značka: Hultafors
310 Kč 256,20 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (4 ks)
Možnosti doručení

Skládací dřevěný metr ze severské břízy pýřité se spoji ze švédské oceli, vyrobeno značkou Hultafors ve Švédsku. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací dřevěný metr ze severské břízy pýřité se spoji ze švédské oceli, vyrobeno značkou Hultafors ve Švédsku. Délka je uváděna jak v metrické (cm), tak palcové (inch) soustavě, značení černou a červenou v retro typografickém stylu.

Značka: Hultafors
Délka: 100 cm

Užití: Truhlářství, stavitelství i domácí práce.

Výroba: Hultafors je švédská kultovní značka, kterou roku 1883 založil Karl-Hilmer Johansson Kollén. A právě on si získal světové renomé výrobou prvních skládacích metrů. Kromě profesionálního a hi-tech nářadí pro řemesníky a truhláře, lze najít v jejich sortimentu několik stylových nástrojů pro každodenní užití.

Materiál: Dřevěné pláty z břízy pýřité, spoje ze švédské oceli.

Údržba: -

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

hultafors metr skládací trhulářský wide

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.1 kg

Hultafors je švédská kultovní značka, kterou roku 1883 založil Karl-Hilmer Johansson Kollén. To on si získal světové renomé výrobou prvních skládacích metrů. Značka se dnes orientuje na výrobu nástrojů pro práci se dřevem pro široké spektrum řemeslníků, truhlářů a stavitelů. Vychází přitom jak z historického odkazu svého zakladatele, tak typických přírodních podmínek Švédska. Nástroje si drží své pevné místo v dílnách profesionálů, ale vybírají si je i nadšenci, kutilové a hobíci. Produkty Hultafors jsou vyráběny na domácí půdě, využívají místní suroviny jako švédskou ocel, severské druhy dřevin, kůži a dnes samozřejmě i umělá technická vlákna. Pily, kladiva, sekery najdete v hi-tech produktovém designu, tak i v klasickém původním, dnes už rustikálním vzhledu. My přicházíme nabídnout několik drobných a stylových kousků, které se hodí do každé domácnosti nebo moderní chaty.

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz