Štětec na prach se třemi prstenci R Russell

Kód: TT0362
New Item
615 Kč
Skladem na showroomu
Možnosti doručení

Štětec na prach se štětinami rozdělenými do tří svazků. Lakovaná dřevěná rukojeť, přírodní černé štětiny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neobvyklý štětec na prach se štětinami rozdělenými do tří svazků. Do rukojeti z lakovaného dřeva jsou vsazeny tři samostatně okované hlavy s černými přírodními štětinami. Štětec má tak menší hustotu a díky tomu je měkčí. Zároveň si zachovává pružnost tvrdších štětin a díky prstencům i pevnost a tuhost. Štětce se vyrábějí ručně v malé továrně v anglickém Cheshamu. Jsou ideální na robustnější předměty, drobné pavučiny nebo věci s hlouběji zakořeněnými a silnějšími nánosy nečistot. 

Výroba: Chesham, Velká Británie
Značka: R Russell Brush
Velikost: 23 x 8 x 3 cm

Užití: Doma pro úklid, nebo v truhlářské dílně a uměleckém ateliéru při práci. 

Materiál: Lakovaná dřevěná rukojeť, přírodní štětiny, kov. 

Výroba: Už téměř dvě století rodinná firma R Russell vyrábí v anglickém Cheshamu košťata, smetáčky, štětce a to jak pro průmyslové, tak i typické domácí užití. Své produkty drží v jednoduchých a desítky let ověřených tvarech. Výroba probíhá ručně.

Poznámka: Všechny štětiny, které R Russell používá, jsou získávány jako vedlejší produkt masného průmyslu a jinak by zůstaly nevyužity. Výrobce se tak snaží využít zdroje v maximální míře a zároveň vytvářet kartáče, které jsou odolné a dlouho vydrží. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

R Russell Brush je tradiční anglická značka založená už roku 1840. Za dvou více než 180letou historii si stále udržuje charakter rodinného podniku. Ve své továrně v Chesthamu se zaměřuje na výrobu štětců, košťat a všemožných kartáčků pro domácnosti, do kanceláře, ale i pro profesionální práci řemeslníků. Výroba probíhá ručně a snaží se používat co nejvíce přírodní materiály.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz