Set křížových šroubováků Marples England

Kód: TT0074
1 180 Kč
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Set tří křížových šroubováků od anglické tradiční značky Joseph Marples. Tradiční vzhled a řemeslné zpracování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Set tří křížových šroubováků od anglické tradiční značky Joseph Marples. Tradiční vzhled a řemeslné zpracování. Lakovaná rukojeť je z bukového dřeva, objímka je mosazná. Artikl, který snese nejpřísnější měřítka v rukách řemeslníka i moderního fajnšmekra.

Značka: Joseph Marples 
Model: Set, Pozidrive 
Délka: 150 mm

Užití: Pro profesionální použití odpovídající nárokům řemeslníků. Zároveň velmi působivý artikl v rukách fajnšmekrů, ve vitrínách kabinetů nebo jako tradiční nástroj v moderních ateliérech.

Výroba: Ruční nástroje vyrábí značka Joseph Marples v Sheffieldu už od roku 1840. Bohatá historie a zkušenost s výrobou kvalitního nářadí pro řemesníky. Firma je po generace předávána v rodinné linii. Při výrobě se i dnes drží léty ověřeného přístupu - použití tradičních materiálů a tvarů, ruční zušlechťování a finalizace.

Materiál: Buková rukojeť, mosazná objímka.

Údržba: Žádná speciální údržba. Dřevo i mosaz můžeme čas od času ošetřit podle potřeby, natřít olejem, osušit.

Poznámka: Předmětem prodeje je zde dlouhá verze, viz obrázky.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

joseph marples sroubovak wide 1

Doplňkové parametry

Kategorie: ATELIÉR
Hmotnost: 0.2 kg

Ruční nástroje vyrábí značka Joseph Marples v Sheffieldu už od roku 1840. Bohatá historie a zkušenost s výrobou kvalitního nářadí pro řemesníky z ní vytvořila vyhledávané jméno nejen profesionály, ale i fajnšmekry a milovníky tradičního řemesla. Firma je po generace předávána v rodinné linii. Při výrobě se i dnes drží léty ověřeného přístupu - použití tradičních materiálů a tvarů, ruční zušlechťování a finalizace.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz