Sada pilek Juntaro Mitsukawa

Kód: TT0119
8 870 Kč 7 330,58 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (1 ks)
Možnosti doručení

Krásná ručně vyrobená sada pil od Daizo Mitsukawy, považovaného za nejlepšího výrobce pil v dnešním Japonsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato řada tradičně vyráběných a relativně malých pil je určena pro ty, kteří se věnují precizní truhlařině. Pily mají kalené čepele, které umožňují velmi čisté řezy v mnoha různých aplikacích při pracích na menších projektech. Pro snadnější rozlišení pil určených pro různé druhy řezů jsou na rukojetích umístěny symboly, které naznačují jejich zamýšlené použití. Tyto pily jsou lehké jako pírko a navíc jsou potěšením pro oko i ruku.

Made in Japan

Značka: Daizo Mitsukawa
Sada obsahuje: Kataba Crosscut, Kataba Ripcut, Kataba Diagonalcut, Flush Cutting Saw, Keyhole Saw, plátěný obal

Výroba: Daizo Mitsukawa, narozený v roce 1961, žije a pracuje v městě Miki v prefektuře Hyogo. Je jedním z mladších kovářů pil v Japonsku a převzal kovárnu po svém otci, aby přenesl tradici do nové generace.

Materiál: Pilový list z oceli nabízí extrémní ostrost, tvrdost a odolnost. Díky tomu je možné dosáhnout velmi přesného a hladkého řezu. Současně je zapotřebí jistota a zkušenost s používáním japonských pilek. Úzký list je náchylný při nesprávném užívání ke zlomení. 

Údržba: Po práci je dobré pilu vyčistit. Udržujte v suchu. Občas potřete olejem.

Poznámka: Pilový list je náchylný při nesprávném užití ke zlomení. Přílišný boční tlak nebo ohýbání vedou k poškození. Doporučuje se řezat suché dřevo. Jedná se o profesionální nástroj. Na zlomení pily se záruka nevztahuje.


Poznámka: Dodáváno v originálním balení.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

Sada pilek Juntaro Mitsukawa

Odesíláme do 24 hodin

Odesíláme nejpozději následující pracovní den od objednání. Doručení do 2-4 pracovní dnů přes Zásilkovnu.
Sada pilek Juntaro Mitsukawa

Showroom v Praze

Objednaný nástroj si můžete vyzvednout ten samý den v našem vršovickém showroomu.
Sada pilek Juntaro Mitsukawa

Expresně po Praze

Váš nástroj doručíme do 2 hodin od objednání.
Sada pilek Juntaro Mitsukawa

Dílny: Šperkař Ondřej Stára

Podolí není typická čtvrť pro šperkařskou dílnu a obchod v jednom. Ale právě tady najdete malý prostor se světlou výlohou, kde Ondřej Stára vyrábí své šperky. Má za sebou nominace na ceny Czech Grand Design nebo spolupráci se značkou adidas i návrhářem Janem Černým. Ale on sám má ve svém popisu na Instagramu napsáno “jen tak pro zábavu”.
Sada pilek Juntaro Mitsukawa

Tool Box pro všechny vaše hobby

Že je Tool Box sexy bytový i módní doplněk už dávno víme. Možností jeho využití jsou nekonečné a inspirace není nikdy dost. Proto vám sdílíme další hromadu nápadů, jak vám může designový box posloužit v každodenním životě. Je totiž skvělým parťákem pro všechny vaše koníčky. No fakt – mrkejte! 
Sada pilek Juntaro Mitsukawa

Koža ako udržateľný materiál

Koža je jedným z najstarších a najuniverzálnejších materiálov, ktoré ľudstvo používa na výrobu rôznych produktov. Okrem toho, že je koža tradičným materiálom na výrobu oblečenia, obuvi a doplnkov, je tiež jedným z najtrvácnejších materiálov. V tomto článku sa pozrieme na to, prečo je koža udržateľný materiál a ako sa o ňu správne starať.

Doplňkové parametry

Kategorie: ATELIÉR
Hmotnost: 0.5 kg

Daizo Mitsukawa, narozený v roce 1961, žije a pracuje v městě Miki v prefektuře Hyogo. Je jedním z mladších kovářů pil v Japonsku a převzal kovárnu po svém otci, aby přenesl tradici do nové generace. Kromě pil, které vyrábí pro každodenní profesionální použití v tradičních řemeslech, také vytváří vysoce kvalitní řadu pil, které jsou téměř zcela ručně kovány. Tyto pily se používají při obnově důležitých a historických svatyní a chrámů. Použití sériově vyráběných pil při této práci je považováno za projev nedodržování historie a tradice, které jak budovy, tak mistrovští dřevorubci reprezentovali po staletí. Tyto vynikající pily přispívají k ochraně a samy jsou důležitou součástí kulturního dědictví Japonska. Pily od Mitsukawy by neměly být používány začátečníky!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz