Premiová mikro dlátka od Michihamono Japan

Kód: TT0157
Značka: Michihamono
4 750 Kč 3 925,62 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (4 ks)
Možnosti doručení

Mikrodlátka s řezným lemem 0,5 mm od Michihamono Japan.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejtenčí mikrodlátka s řezným lemem širokým 0,5 mm, která Michihamono vyrábí. Jsou vyrobena z rychlořezné oceli, která má skvělou tvrdost a odolnost proti opotřebení. Dlouhá čepel hluboce zapadá do rukojeti, která je vyrobena z dubového dřeva. Nástroj ideální pro vyřezávání velmi tenkých linií a detailů. Jedná se o velmi jemný profesionální nástroj pro detailní práci.

Made in Japan

Značka: Michihamono
Set: 3 ks

Délka rukojeti: 110 mm

Sada: Tento nástroj obsahuje velmi tenkou čepel a je určený pro jemnou manuální dřevořezbu tahem, bez použití kladívka. Je důležité, aby čepel tohoto nástroje neprostupovala do dřeva více než je tloušťka čepele. Nedoporučuje se používat jako páku k odstraňování dřeva. Při provádění řezných tahů je vhodné, aby byly pouze svislé (tj. směrem nahoru nebo dolů) a s minimálním tlakem. Je důležité neaplikovat horizontální střižnou sílu v jakémkoli směru.

Užití: Určeno pro řezbářské práce, dřevoryt, možno použít na linoryt. 

Materiál: Rychlořezná ocel, kouřený dub.

Poznámka: Dodáváno v dřevěné krabičce.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

Product reel

 

Společnost Michihamono Japan je významným výrobcem nástrojů pro práci s dřevem, sídlícím ve městě Miki v prefektuře Hyogo, která je známá jako centrum výroby kvalitních čepelí v Japonsku. Původně začala jako subdodavatel výroby srpů určených pro sklizeň rýže a plečkování. Jejich sortiment zahrnuje nástroje určené pro řezbu buddhistických soch a masek používaných v divadle Noh, tvorbu lakových děl v Kamakura stylu, dřevořezbu, rytí pečetí a výrobu razítek. Díky kvalitním výrobkům a dlouhé tradici se Michihamono Japan etablovala jako uznávaný výrobce v oblasti ručních nástrojů pro dřevořezbu a umělecké řemeslné práce.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz