Plnící štětec Gekkoso Ginza

Kód: TT0127
Značka: Gekkoso Ginza
192 Kč 158,68 Kč bez DPH
Coming soon
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Mobilní vodní štětec s kulatou špičkou pro práci s akvarelovými barvami kdekoliv na cestách, kavárně nebo ve městském parku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je ideální pro tvorbu jednoduchých akvarelových obrazů doma nebo rychlých náčrtků venku. Stisknutím zadní části uvolníte vodu z hrotu štětce. Díky pevným nylonovým štětinám si štětec udržuje tvar a vlhký a lesklý vzhled.  Při změně barev otřete hrot štětce hadříkem. Závit na zadní části je opačný.

Made in Japan

Značka: Gekkoso Ginza
Velikost:
 122 x 18 mm
Výroba:
Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

Plnící štětec Gekkoso Ginza_wide_small

Making of Gekkoso paint brush

01_tokyo_tools_gekkoso_brand_small

Většina umělců v Tokiu má pro toto místo slabost. Založený v roce 1917, tento nostalgický obchod s uměleckými potřebami nabízí to nejlepší z analogového světa. Od ručně vyráběného papírnictví, skicáky navržené s pomocí zlatého řezu a cenami ověnčené vlastní vodové barvy. Jejich ochranná známka je roh, který symbolizuje jejich přání, aby se u Gekkoso scházeli přátelé, kteří jsou přitahováni jeho zvukem. Podle přesvědčení, že smysl pro barvy a hudbu jsou poklady života, Gekkoso hledá způsob života, který ctí jedinečnost Japonska spojenou s jeho přírodou, kulturou a jazykem. 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz