Kartáč na oblečení Russell Brush

Kód: TT0077
375 Kč 309,92 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (4 ks)
Možnosti doručení

Kartáč na oblečení od tradiční anglické značky R Russell Brush. Ruční výroba probíhá stále v Anglii. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartáč na oblečení od tradiční anglické značky R Russell Brush. Světlá rukojeť z březového dřeva je lakována a štětiny s výrazným odporem a pevností jsou usazeny ve čtyřech řadách. Na konci rukojeti je otvor pro poutko. Ruční výroba probíhá stále v Anglii. 

Značka: R Russell Brush

Užití: Určeno pro čištění oděvů od chlupů, drobků a jiných povrchových nečistot. Ideální na klasické jarní a podzimní nebo zimní kabáty z vlny, flauše, fleecu nebo krulu.

Výroba: Už téměř dvě století rodinná firma R Russell vyrábí v anglickém Chesthamu košťata, smetáčky, štětce a to jak pro průmyslové, tak i typické domácí užití. Své produkty drží v jednoduchých a desítky let ověřených tvarech. Výroba probíhá ručně.

Materiál: Dřevěná rukojeť, přírodní štětiny. 

Údržba: -

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

DSCF4275

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOMA
Hmotnost: 0.3 kg

R Russell Brush je tradiční anglická značka založená už roku 1840. Za dvou více než 180letou historii si stále udržuje charakter rodinného podniku. Ve své továrně v Chesthamu se zaměřuje na výrobu štětců, košťat a všemožných kartáčků pro domácnosti, do kanceláře, ale i pro profesionální práci řemeslníků. Výroba probíhá ručně a snaží se používat co nejvíce přírodní materiály.

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz