Pouzdro na psací potřeby Tablet od Viarco

Kód: TT0371
Značka: Viarco
475 Kč
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Tablet je jedním z originálních designů Viarco. Jde o univerzální pouzdro na psací a malířské potřeby, které je možné praktickým způsobem přizpůsobit potřebám uživatele.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tablet je jedním z originálních designů Viarco. Navrhl jej Luís Correia, student umělecké akademie ESAD v Portugalsku. Jde o univerzální pouzdro na psací a malířské potřeby, které je možné praktickým způsobem přizpůsobit potřebám uživatele. Zároveň poskytuje okamžitou viditelnost uložených předmětů. Součástí balení je dřevěná perforovaná deska s gumičkou na přichycení věcí, s kovovým kroužkem na upevnění a pravítkem a oboustranná dvoubarevná tužka. 

Made in Portugal

Značka: Viarco
Velikost desky: 20x10x0,5 cm 
Délka tužky: 18 cm 

Výroba: Viarco je rodinný podnik čtvrté generace. Nachází se v São João da Madeira poblíž Porta a byl založen v roce 1907, dodnes zůstavá jedinou továrnou na tužky v Portugalsku. Vyrábí tužky a skicovací materiály na bázi směsí grafitu, uhlíku a pojiv, které jsou dodnes považovány za ty nejkvalitnější.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Viarco je rodinný podnik čtvrté generace. Nachází se v São João da Madeira poblíž Porta a byl založen v roce 1907, dodnes zůstavá jedinou továrnou na tužky v Portugalsku. Vyrábí tužky a skicovací materiály na bázi směsí grafitu, uhlíku a pojiv, které jsou dodnes považovány za ty nejkvalitnější. K jejich výrobě používá tradiční postupy a kvalitní materiály, cedrové dřevo na výrobu pochází z ověřených a certifikovaných zdrojů (PEFC, FSC®). Viarco se také aktivně věnuje společenskému rozvoji svého regionu a organizuje edukativní programy pro děti, umělecké rezidence a muzeologické výstavy. Věří, že tužka je vynikající nástroj, se kterým všichni začínáme cykly učení - nezbytný pro psaný, matematický či hudební jazyk nebo plastické vyjadřování. Jako pravděpodobně nejmenší továrna na výrobu tužek na světě, vnímá důležitost  jednoduchých předmětů každodennosti jako reprezentaci vlastní identity.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz