Plechová lopatka a smeták od Iris Hantverk Sweden

Kód: TT0165
Značka: Iris Hantverk
1 040 Kč 859,50 Kč bez DPH
Skladem na showroomu (3 ks)
Možnosti doručení

Sada krátkého smetáku a lopatky. Smeták je vyroben z kozí srsti a olejovaného buku s praktickou plechovou lopatkou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada krátkého smetáku a lopatky. Smeták je vyroben z kozí srsti a olejovaného buku s praktickou plechovou lopatkou. Štětiny z kozí srsti jsou měkké a jemné, ideální pro uklízení prachu a drobných nečistot. Kozí chlupy navyše nepodléhají statické elektřině, jsou tak skvělé pro čistení televize a monitorů.

Značka: Iris Hantverk
Materiál: Olejovaný buk, přírodní kozí srst, ocel
Rozměry lopatky: Délka: 27 cm Šířka: 25 cm Výška: 10,5 cm

Výroba: Iris Hantverk je švédská firma specializující se na výrobu různých druhů kartáčů a štětců. Firma byla založena v roce 1906 a její hlavní zaměření spočívá v tradiční výrobě kartáčů a štětců různých typů, včetně domácích, kuchyňských, koupelnových a dekoračních. To, co firmu činí výjimečnou, je kombinace kvalitních materiálů a řemeslné práce spojená s inkluzivním přístupem, který zaměstnává zrakově postižené řemeslníky. V Iris Hantverk pracuje nyní 17 zaměstnanců. Výroba vázaných kartáčů na adrese Sandsborgsvägen, Enskede je srdcem výroby. 6 zrakově postižených řemeslníků zde z různých kultur vyrábí kartáče podle staré švédské tradice. Spolupracují též se zrakově postiženými řemeslníky v Estonsku, kteří stejně jako oni mají hluboké kořeny v hnutí pro zrakově postižené.

Údržba: Pro zachování nejlepších vlastností se doporučuje koště nenamáčet, při čištění ho lze vyprášit rukou nebo jemně vysát.

Kompletní informace o dopravě, platbě a doručení zboží ZDE.

 

Iris Hantverk

01_tokyo_tools_iris_hantverk_small

Iris Hantverk je švédská firma specializující se na výrobu různých druhů kartáčů a štětců. Firma byla založena v roce 1906 a její hlavní zaměření spočívá v tradiční výrobě kartáčů a štětců různých typů, včetně domácích, kuchyňských, koupelnových a dekoračních. To, co firmu činí výjimečnou, je kombinace kvalitních materiálů a řemeslné práce spojená s inkluzivním přístupem, který zaměstnává zrakově postižené řemeslníky. V Iris Hantverk pracuje nyní 17 zaměstnanců. Výroba vázaných kartáčů na adrese Sandsborgsvägen, Enskede je srdcem výroby. 6 zrakově postižených řemeslníků zde z různých kultur vyrábí kartáče podle staré švédské tradice. Spolupracují též se zrakově postiženými řemeslníky v Estonsku, kteří stejně jako oni mají hluboké kořeny v hnutí pro zrakově postižené. Všechny kartáče mají exkluzivní design a jsou většinou vyrobeny z přírodních materiálů. Firma kladný důraz na inkluzi a podporu zrakově postižených řemeslníků. Tato filozofie má hluboké kořeny v hnutí pro zrakově postižené a je součástí dědictví a tradice Iris Hantverk. Firma se snaží propojit řemeslnou dovednost a kvalitu s moderním designem a přístupem k podnikání.

Richard Sparrenhök a Sara Edhäll převzali vedení firmy od roku 2012 a pokračují v rozvíjení tradice a hodnot, které firma představuje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz