Masážní kartáč na tvář Iris Hantverk

Kód: TT0316
New Item
Značka: Iris Hantverk
569 Kč
Skladem na showroomu
Možnosti doručení

Kartáček na tvář z olejovaného dubu a světlých koňských chlupů, vhodný na použití za mokra. Je ideální pro čištění pleti nebo na masáž obličeje. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kartáček na tvář z olejovaného dubu a světlých koňských chlupů, vhodný na použití za mokra.
Kartáč lze použít k příležitostné masáži obličeje, ale ještě lépe je zařadit jej do každodenní péče o pleť. Je ideální pro čištění pleti, protože odstraňuje nečistoty a make-up a zároveň poskytuje jemný peeling, čímž odstraňuje hrubé odumřelé kožní buňky. Pokožka je tak jemnější a póry čistší, což napomáhá lepšímu vstřebávání produktů péče o pleť. Kartáč skvěle padne do ruky a rychle se stane vaším koupelnovým oblíbencem. 

Značka: Iris Hantverk
Materiál: olejované dubové dřevo, koňské žíně 
Váha: 40 gramů
Rozměry: 17,5 x 4,5 x 3 cm 

Použití: K odstranění make-upu používejte kartáček navlhčený čistícím pleťovým mlékem. Používejte velmi lehké a jemné krouživé pohyby a vyhněte se očím a ústům. Při prvních použitích může být kartáček pro pleť drsný, ale to se po chvíli, až si pleť na masáž zvykne, zmírní. Začněte čistit méně citlivé oblasti, jako je čelo, brada a nos. Během používání kartáček opláchněte ve vlažné vodě, aby změkl, můžete také přidat trochu více čisticího prostředku na obličej. Pokud máte problémy s pletí, poraďte se před použitím kartáčku s dermatologem.

Údržba: Po použití kartáč opláchněte a nechte jej na štětinách uschnout, aby voda neprotékala dřevem. Chcete-li kartáč vyčistit, naneste na dlaň malé množství čistícího krému, jemného šamponu nebo mýdla a kartáčem otáčejte, poté jej opláchněte a nechte uschnout. Pokud dřevo kartáče začne být suché, můžete ho namazat převařeným lněným olejem lisovaným za studena nebo jiným olejem vhodným na dřevo.

Výroba: Iris Hantverk je švédská firma specializující se na výrobu různých druhů kartáčů a štětců. Firma byla založena v roce 1906 a její hlavní zaměření spočívá v tradiční výrobě kartáčů a štětců různých typů, včetně domácích, kuchyňských, koupelnových a dekoračních. To, co firmu činí výjimečnou, je kombinace kvalitních materiálů a řemeslné práce spojená s inkluzivním přístupem, který zaměstnává zrakově postižené řemeslníky. V Iris Hantverk pracuje nyní 17 zaměstnanců. Výroba vázaných kartáčů na adrese Sandsborgsvägen, Enskede je srdcem výroby. 6 zrakově postižených řemeslníků zde z různých kultur vyrábí kartáče podle staré švédské tradice. Spolupracují též se zrakově postiženými řemeslníky v Estonsku, kteří stejně jako oni mají hluboké kořeny v hnutí pro zrakově postižené.

 

Masážní kartáč na tvář Iris Hantverk

Dílny: Nožířství Hanuljak Knives

Jeden je vyučený umělecký kovář, druhý umělecký truhlář. Dneska bratry Kamila a Michala najdete v jejich kovárně, kde se věnují výrobě ručně kovaných nožů. Rozpoznatelné jsou díky unikátní kresbě na čepeli, která vzniká vrstvením materiálů při výrobě damaškové oceli. 
Masážní kartáč na tvář Iris Hantverk

Kenzan, ikebana a wabi sabi v reálnom živote

Nevie sa úplne, kto prišiel s technikou kenzan-ikebany ako prvý. Keď sa bavíme o histórii kenzanu, orientačne sa dostaneme niekde k roku 1915 ad. V literatúre sa spomína, že niekedy okolo roku 1914 ad. 
Masážní kartáč na tvář Iris Hantverk

Značky: Kvalitní krejčovství v podání Merchant & Mills

Před více než desetiletím vznikla v Anglii značka Merchant & Mills stojící právě na těchto hodnotách, která se specializuje na výrobu ručních nástrojů pro krejčovství a distribuci pečlivě vybraných udržitelných látek pro zakázkovou výrobu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

01_tokyo_tools_iris_hantverk_small

Iris Hantverk je švédská firma specializující se na výrobu různých druhů kartáčů a štětců. Firma byla založena v roce 1906 a její hlavní zaměření spočívá v tradiční výrobě kartáčů a štětců různých typů, včetně domácích, kuchyňských, koupelnových a dekoračních. To, co firmu činí výjimečnou, je kombinace kvalitních materiálů a řemeslné práce spojená s inkluzivním přístupem, který zaměstnává zrakově postižené řemeslníky. V Iris Hantverk pracuje nyní 17 zaměstnanců. Výroba vázaných kartáčů na adrese Sandsborgsvägen, Enskede je srdcem výroby. 6 zrakově postižených řemeslníků zde z různých kultur vyrábí kartáče podle staré švédské tradice. Spolupracují též se zrakově postiženými řemeslníky v Estonsku, kteří stejně jako oni mají hluboké kořeny v hnutí pro zrakově postižené. Všechny kartáče mají exkluzivní design a jsou většinou vyrobeny z přírodních materiálů. Firma kladný důraz na inkluzi a podporu zrakově postižených řemeslníků. Tato filozofie má hluboké kořeny v hnutí pro zrakově postižené a je součástí dědictví a tradice Iris Hantverk. Firma se snaží propojit řemeslnou dovednost a kvalitu s moderním designem a přístupem k podnikání.

Richard Sparrenhök a Sara Edhäll převzali vedení firmy od roku 2012 a pokračují v rozvíjení tradice a hodnot, které firma představuje.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz